Toplam 700 TL'ye Klavye, Mouse ve Kulaklık Tavsiyesi

Demek ki mekanik ve ışıklı vs. istemiyor.
Yalnız kendi attığı klavye 250 TL.

Benim önerdiğim 1. önerdiğim klavye ışıksız ve 200 TL 2. klavye ise ışıklı oda 230 TL nasıl isterse alsın diye ama kendisi daha pahalı klavye seçmiş hem ışıklı hem mekanik sizin dediğinizin bir anlamı yok.

Yalnız kendi attığı klavye 250 TL.

Benim önerdiğim 1. önerdiğim klavye ışıksız ve 200 TL 2. klavye ise ışıklı oda 230 TL nasıl isterse alsın diye ama kendisi daha pahalı klavye seçmiş hem ışıklı hem mekanik sizin dediğinizin bir anlamı yok.
Işık efektini kapatmak çok zor değil + 250 TL'ye esnetebileceğimi bir başka konu da söylemiştim sen de vardın orada.
Ne istediğini kendide bilmiyor ki. 😂
ne istediğimi bilseydim konu açmazdım.

Cevabı diğer arkadaş için yazdım.

Reklamı yapılan Gamepower ve eşek almayın.

Zaten ışık kapalı kullanıcaksanız K83 kat kat daha iyi.

Senin için switchleri sıralayım daha iyi anlarsın:

1- Cheryy MX
2- Kaihl
3- Outemu
4- Gateron
Sizi dinleyeceğim.
muhtemelen son kararım ve geriye sadece mouse kalıyor onun içinde şunu düşünüyorum.
+ olarak Gamepad de almam lazım fakat onun için ayrı bir konu mu açsam ne yapsam?

Ayrı konu açabilirsiniz gamepad için fakat benim önerim Xbox One Controller olur.

Mouse elinize oturacağını düşünüyorsanız alın.
Aynen güzel fikir önerdiğin gamepad'i alacağım
Mouse biraz küçük geldi ama çok sıkıntı olur mu ki?
Ayrıca son olarak bir tane mousepad'e ihtiyacım var aklında güzel bir şey varsa max 50 TL olacak şekilde (60-70 e esneyebilir) önerebilir misin?
nasıl?

Steelseries Rival 300S ve attığınız mousepad İtopyadan 220 TL alabilirsiniz ama bitmiş eliniz büyük ise Rival 300S almak daha iyi olur.
yok hayır elim orta büyüklükte aslında Asus M5 ideal gibi çok sıkıntı çıkarmaz sanırım.
mousepad olarak da Steelseries QcK aldım gayet doyurucu gözüküyor
+ olarak sana yardımların için 2x teşekkür ediyorum büyük yardımın dokundu bir ara kafam çok karıştı ama toparladım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı