Toplam Kaç Anime İzlediniz?

1- Charlotte
2- Angel Beats
3- Tokyo Ghoul
3,5- Tokyo Ghoul:re
4- Death Note
5- High Score Girl
6- My Hero Academia
Hatırlamadığım birkaç anime daha var.

Şuanda da Kabaneri of the Iron Fortress izliyorum. Daha 1. bölümü doğru düzgün izleyemedim ama neyse.

Arkadaşlar sorum yukarıda. Son günlerde ben buraya çok konu açmaya başladım. Merak ettim, kaç tane izlediniz? Ben 2 tane bitirdim 2 tane hala devam ediyor.
Bitirdiklerim:
1- death Note.
2- charlotte.
3- Naruto (bunu Naruto'nun tüm serisi olarak ilk sezon şeklinde saydım bunu bitirdim şu an Shippuden'de 443'teyim.)

İzlediklerim:
1- kaguya-sama love is war.
2- Naruto: Shippuden.

Kanka bence uzun animeler zevksiz oluyor, ozellikle ben butun arkadaslarima soyledim eger bir gün ben Naruto, One piece gibi animeler izlersem beni donkey sudan gelinceye kadar dovsunler her seye raziyim. Uzun animeler anime izlemenin butun heyecanini yok ediyor. Bende bu durumdan muzdaribim 24 bolum bile fazla gelmeye basladi en son nanbaka izliyordum kaldi o simdi nagatoro san izlicektim tek bolum izleyip biraktim sikmaya basladi. al belki merak edersin diye anime listem BAYkatkisiz's Anime List - MyAnimeList.net hayatimin 12 gununu anime izlemeye ayirmisim

2 tane FullMetal var. Bunlardan biri FullMetal Alchemist, diğeri ise FullMetal Alchemist Brotherhood. İlk söylediğim mangaya göre başlayıp mangadan bağımsız biten bir seri. Brotherhood olanı ise baştan sona kadar mangaya göre giden bir seri. FMA'yı izlemene gerek yok direkt FMAB'a geçebilirsin ama ben FMA'yı da izlemeni öneriyorum. Karakterlere olan bağın daha kuvvetli oluyor.
Ben brotherhoodu kast etmiştim zaten. FMA bağımsız bitiyor, evet.

110 Anime izleyip bitirdim. Sevdiklerim;
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Berserk
Trigun
Hellsing Ultimate
Charlotte
One punch man (komedisi :D)
Hakuouki
K: Project

Geri
Yukarı