Toplam Kaç Anime İzlediniz?

Visual novel olması lazım ama pek fark etmiyor. Zaten kesilmiş çok mühim detaylar mevcut zaten. Bütün bütçeyi 2.sezon 1.kısma harcamışlar sanki. Ki öyle aksiyon sahneleri falan da yok. Anlamadım gitti. Gerçekten başka bir ekip devralmış olabilir. Bahsettiğim çizim değil zaten. İşleyiş ve kurgudan bahsediyorum. Filler genelde bitmeyen mangalara vs ekliyorlar 12 bölüme tamamlansın diye. Ve kim fanservice istemez ki.

Hocam en son re: Zero light novel. Visual novel oyun oluyor. Bir de devam ediyormuş şu anda light Novel'i myanimelistte öyle yazıyor.

Cartoon Network'da çocukken samurai jack izlerdim. O sayılıyor mu?

Sayılmıyor maalesef. Amerika yapı mıydı diye biliyorum. Bir de anme değil çizgi film.

Hocam en son re: Zero light novel. Visual novel oyun oluyor. Bir de devam ediyormuş şu anda light Novel'i myanimelistte öyle yazıyor.

Sayılmıyor maalesef. Amerika yapı mıydı diye biliyorum. Bir de anme değil çizgi film.
Hocam aslında anime Japon çizgi filmi demek. Samurai Jack Japon yapımı olmadığı için anime değil.

Biliyorum farklarını. Fark etmez diyorum sadece. Tarihte oyundan çıkıp güzel anime yok ama. :D
Re:Zero light novel. 2. sezon novelde çok uzun hatta en uzun arc. Bu yüzden bazı yerleri kesmek zorundaydılar kesmeseler 30 dakikalık bölümler ile bile 25 bölüme sığmazdı ama önemli yerleri kesmeseler iyi olurdu. Önemli yerler kesilince eksik gibi hissettiriyor.
Kesinlikle. İlgi görüyor ve Japonya'da satışları iyi devam ederse tabi ki devamı gelir animenin.

Biliyorum farklarını. Fark etmez diyorum sadece. Tarihte oyundan çıkıp güzel anime yok ama. :D

Kesinlikle. İlgi görüyor ve Japonya'da satışları iyi devam ederse tabi ki devamı gelir animenin.
Materyal de yeterli. 2. sezon için 4 sene beklememizin en büyük sebebi 1. sezon bittiğinde novel animeyle aynı yerdeydi. Şimdi Japonca novel çok ileride.

Hocam Re:Zero şuanki hızıyla devam ederse noveli 5 yıla falan bitecek. Toplam 11 arc olacak şuan novel 7. arcta, animede 4. arc bitti.
Steins:Gate visual novel ve gayet güzel aslında izlediniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı