Toplama bilgisayar mı marka mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Piyasadaki en dandink anakartı kullanıyorlar bu tür PC'lerde. Arkadaşım almıştı. Intel anakart koymuşlar. PC açılırken 10 saniye BIOS ekranının gelmesini bekliyordu... BIOS'u güncellediğim halde düzelmedi...

Sen o fiyata Nvidia gtx 290 veya gtx 460 modelli ekran kartlı, Core i5 işlemcili, ayrıca monitörlü PC düzersin :)

Bilgisayarda toplama yapmak gibi bir seçeneğin varsa topla. Ama ben toplama bilmem diyorsan dente alabilirsin. En azından GT 220 koymuyorlar.

Her zaman toplama bilgisayar daha iyidir bence. Eğer bütçeyi arttırabilirsen yardım edebiliriz sanırsam ve eminim çok daha memnun kalırsın.

2 GB lık dandik bir ekran kartı ve 8 GB ram koymuşlar ve eşi benzeri bulunmaz bir bilgisayar gibi anlatıyorlar.

Tabi ki kendi bilgisayarını kendin toplamalısın.

Kaliteli pc var ama fiyatları uçuk. İçindekilerin aynısını sen toplasan çok daha ucuza getirtirsin. Düşündümde heralde bu laptop'lar bu yüzden pahalı. Toplansalar daha ucuza alınır. :)

Dandik anakart koyan firmalara kızmıyorum, onların da müşterisi var çünkü, ha soranlara tavsiye eder mi insan? Vicdanı varsa hayır... Ucuz bir şey tavsiye etmek bazen insana en büyük kötülük oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı