Toplama mı Marka mı ?

• Konuyu başlatan opsalper
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 722
O

opsalper

Ziyaretçi
Kaç aydır yeni bir bilgisayar almayı düşünüyordum ve karar verdim. Alacağım monitör hariç 2200 TL'ye bir bilgisayar almak istiyorum ama markamı alsam toplamamı yapsam bilemiyorum. Yardımcı olur musunuz ?

Her parçanın ayrı garantisi olur, çok daha performanslı olur, kasayı istediğin gibi açıp istediğin değişikliği yapabilirsin. Marka aldığında kasayı açarsan garanti biter bildiğin üzere.

Hazır kasa bilgisayarlar ne iş bilgisayarı nede oyun bilgisayarı olarak yapılır. 2 işide arada görsün diye hazırlıyorlar böyle olunca oyuncuları veya iş sahiplerini yarı yolda bırakıyor. Ayrıca ben firmaların satamadıkları parçaları koyduğunu düşünüyorum. Şuan Vatan'ın hazır kasalarına baktığımda 1500 liralık kasaya bile i7 işlemci koymuşlar. Elde kalan işlemciler ramler toplanıp birilerini iteleniyor işte.

SypeR şu kasadan biraz bahseder misin. Mesela kullanıcılar en fazla 250-270 liraya hangi kasayı almalı ? Bunun için ayrı bir konu açacağım, önce senden bilgi alırsam güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı