Toplama Bilgisayarda Sürücü Güncelleme

cod01

Decapat
Ben sürücüleri güncellerken veya uygulamaları güncellerken ilk önce Windows Update'den Windows güncellemelerini kontrol ediyorum. Sonra bu linkten anakartla ilgili en son çıkan güncellemeleri veya yeni şeyleri indirip kuruyorum. Anakartla ilgili kısmı tamamladıktan sonra GeForce Experience'den güncellemeleri kontrol ediyorum ve bu linkten ekran kartı uygulamalarını indirip kuruyorum. En son Microsoft Store'den güncelleştirmeleri denetliyorum. Bu şekilde yapmamda bir sıkıntı, eksik veya hatalı bir sıralama var mı? Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sürücüleri güncellerken veya uygulamaları güncellerken ilk önce Windows Update'den Windows güncellemelerini kontrol ediyorum. Sonra bu linkten anakartla ilgili en son çıkan güncellemeleri veya yeni şeyleri indirip kuruyorum. Anakartla ilgili kısmı tamamladıktan sonra GeForce Experience'den güncellemeleri kontrol ediyorum ve bu linkten ekran kartı uygulamalarını indirip kuruyorum. En son Microsoft Store'den güncelleştirmeleri denetliyorum. Bu şekilde yapmamda bir sıkıntı, eksik veya hatalı bir sıralama var mı? Yardım ederseniz sevinirim.
Anakartı güncellediğinde anakart ayarların sıfırlanması lazım daha sonra ram frekanslarını falan düzeltiyor musun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakartı güncellediğinde anakart ayarların sıfırlanması lazım daha sonra ram frekanslarını falan düzeltiyor musun?
Emin değilim. Sıfırlanmış haliyle kullansam sıkıntı olur mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben AMD kullanmıyorum. Intel için ne yapacağım?
İlave: Logitech Gaming mouse, klavye ve kulaklığım için de Logitech G Hub uygulamasından güncellemeleri denetle yapıyorum. SSD için de Samsung Magician Software'dan güncellemeleri denetliyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı