Toplama bir bilgisayara OEM Windows kurulabilir mi ?

GüNdoĞaN

Hectopat
Konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum ama. Toplama bir bilgisayara OEM Windows kurulabilir mi ? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel Değerlendirme
Ortalama Puan
4,3

Bu ürüne toplam 3 yorum yapıldı.

Yorum yapan 3 kişiden 3 kişi sevdiklerine bu ürünü önerdi.

yorumyap.png

Ürün Yorumları
En Yeni Yorumlar Üstte En Eski Yorumlar Üstte En Yüksek Puanlar Üstte En Düşük Puanlar Üstte Önerilenler Üstte Önerilmeyenler Üstte Yoruma En Çok Evet Alanlar Üstte Yoruma En Çok Hayır Alanlar Üstte

Eklenme Tarihi 10.02.2013
AHMET SERDAROĞLU İSTANBUL

süper ötesi
Vatanın topkapı şubesinden pc toplattım bugün yanında windows 8 aldım çok güzel ve kullanışlı her dakika yeni bir şeyini öğreniyorum vatana % 25 indirimden dolayı teşekkür ediyorum ....
Artıları: hızlı ve kolay başlat
Eksileri : yok
Sevdiklerinize önerir misiniz ? : Evet

Bu yoruma katılıyor musunuz ?
yevet.png
yhayir.png

(2kişiden 0 kişi yoruma katıldı )

Eklenme Tarihi 09.02.2013
MUSTAFA EMIN İSTANBUL

?
pc toplasam tüm parçaları alacağım yani , oem alsam sorun olur mu? illa kutulu mu almak zorundayım kendim topladığım için?
Sevdiklerinize önerir misiniz ? : Evet

Bu yoruma katılıyor musunuz ?
yevet.png
yhayir.png

Eklenme Tarihi 21.01.2013
MEHMET GÖVEN İSTANBUL

Kusursuz.............
Vatan bilgisayar Pendik Şubesi çalışanı arkadaşıma (ismini yazmayayım ama o kendini biliyor) çok teşekkür ederim, Vertex 4 SSD ile Windows 8 kurmam 6 dakika sürdü bence windows 8 alıyorsanız kesinlikle bir SSD alın hızını ancak o

Vatan bilgisayardan alırsanız sanırım gerçekleşebiliyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı