Toplama PC mi, Hazır Pc mi?

CanerLs13

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni pc almayı düşünüyorum. Sizce Asus m70ad tr005s modeli mi yoksa aynı fiyata sahip bir toplama bigisayar mı?

Merhaba arkadaşlar, yeni pc almayı düşünüyorum. Sizce Asus m70ad tr005s modeli mi yoksa aynı fiyata sahip bir toplama bigisayar mı?
Bu sitede hazır bilgisayar diyenlere ban atarlar :D :D :D İşin şakası bir yana kesinlikle aynı fiyata toplama bilgisayar. Neden toplama bilgisayar peki ? Hazır bilgisayar alırken siz markaya da artı para ödüyorsunuz. Toplama bilgisayar en uygun ve kârlı seçim

Kardeşimiz gerekli açıklamayı yapmış. Benim eklemek istediklerim, bir bilgisayarın bileşenleri kendiniz seçerseniz ve montajlarını kendiniz yaparsanız bu size bilgisayar ile ilgili ekstra bilgiler öğrenme fırsatı katar. Araba tutkunları derler ki yaptığın arabayla senin aranda özel bir ilişki vardır. Genellikle bu olayı evliliğe benzetirler. :) Bilgisayarda da benzer bir ilişki var. Kendi topladığın bilgisayarın neresinde ne sorun var nasıl giderebilirsin büyük ölçüde bilirsin. Teknoloji çağında bu tarz konularda bilgi sahibi olmak seni hayatta ön sıralara atacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı