Toplama PC önerisi

Efecanzen

Centipat
Daha fazla  
Bugün attığım laptop satıldı onun yerine toplama PC yapmak istiyorum 4 GB RAM 1GB ekran kartı 3GHz.
Windows 8.1 Single Language.
Monitör klavye falan içinde 1000 TL kısa sürede satmak için bu fiyat diyor kasa falan alim mi sizce içinde düşük sistemli oyunlar oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özelliklerini tam yazar mısınız?
2 tane alacak yer buldum bütçem çok az toplama pc en makul olan şuanlık benim için içinde dediğim hollow knight stardew valley gibi oyunlar oynayacağım.

1. kasa özellikleri
4gb ram 1gb ekran kartı
3ghz
Windows 8.1 single leanguae kurulu
400 lerde hdd
2. kasa özellikleri
4gb ram
işlemci intel pentium e-6500
2.93ghz
anakart ecs g41-t-m7
120 gb ssd
-
1. yer güvenilir değil kasanın özelliklerini bilmiyor
2. yer güvenilir bi yerin pc parçalarının 2. eli sattığı yer.
Nereden alim veya 2. kasa iyimi

Bugün attığım laptop satıldı onun yerine toplama PC yapmak istiyorum 4 GB RAM 1GB ekran kartı 3GHz.
Monitör klavye falan içinde 1000 TL kısa sürede satmak için bu fiyat diyor kasa falan alim mi sizce içinde düşük sistemli oyunlar oynayacağım.

Bilgisayarı ne için kullanacaksın sadece ders vb ise alabilirsin oyun için ise ekran kartı düşük kalabilir (DDR 3 vb. ise)

2 tane alacak yer buldum bütçem çok az toplama pc en makul olan şuanlık benim için içinde dediğim hollow knight stardew valley gibi oyunlar oynayacağım.

1. kasa özellikleri
4gb ram 1gb ekran kartı
3ghz
Windows 8.1 single leanguae kurulu
400 lerde hdd
2. kasa özellikleri
4gb ram
işlemci intel pentium e-6500
2.93ghz
anakart ecs g41-t-m7
120 gb ssd
-
1. yer güvenilir değil kasanın özelliklerini bilmiyor
2. yer güvenilir bi yerin pc parçalarının 2. eli sattığı yer.
Nereden alim veya 2. kasa iyimi
2.kasa daha iyi.

Bütçeniz kaç TL?

Geri
Yukarı