Çözüldü Toplama sisteme Windows nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

technobom

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar toplama sistem alacağım fakat işletim sistemi olmuyor sanırım. Ben bu sisteme ücretsiz bir şekilde Windows kurabilir miyim? Yoksa ücret mi vermem gerekiyor?

Çözüm
Videoyu izle gerekli bilgileri alacaksın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izle gerekli bilgileri alacaksın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
ISO dosyasını indirip ya DVD'ye ya da USB'ye yazdırarak kurabilirsin. Daha sonra 30 gün içerisinde Windows'u etkinleştirmen gerekiyor. İnternette ucuz key satanlar var güvenirim dersen alıp etkinleştirebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar toplama sistem alacağım fakat işletim sistemi olmuyor sanırım. Ben bu sisteme ücretsiz bir şekilde Windows kurabilir miyim? Yoksa ücret mi vermem gerekiyor?
Arkadaşların belirttikleri videodaki gibi kurulum USB’nizi oluşturduktan sonra internetten 20-30 TL civarında satılan OEM keyler var onlardan alabilirsiniz. Ama şunu aklınızda bulundurun o key’i başka bilgisayarda kullanmanız mümkün değil.
Çünkü anakartınız ile eşleniyor o yüzden anakartı başka bilgisayara geçirmeden olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı