Toplamda 50 adet çevre asseti, eğitim ve plug in içeren oyun geliştirme paketi 800 TL

Aslan Mert

Centipat
Merhaba arkadaşlar!

İçerisinde istediğiniz motor için kullanabileceğiniz silah, araba ve bir sürü farklı çevre assetleriyle beraber fantezi türü için ikonlar ve "post apo dinner" ses efekti ve Leartes'in kendi asset Store'u için %75 indirim kodu ile Unreal özelinde Leartes'in tek başına 100 dolara satılan "ultimate level art tool" ve 2 diğer plug in'i yanı sıra farklı dersler bulunan paket Humble Bundle'da 800 lira.

Humble Bundle tamamen güvenilir bir sitedir, gelirinin bir kısmını yardım kuruluşuna bağışladığı için üreticiler, teşvik amaçlı, ürünlerini çok düşük fiyata paket halinde sitede satarlar.

Ders paketleri ne kadar iyidir bilmiyorum, belki hiç bilmiyorsanız organize şekilde sunulması işinize yarayabilir ama açıkçası eğitimi YouTube'da bile yeterince araştırışsanız bulabileceğinizi düşünüyorum. Yine de ilgili ders paketleri şöyle;
    • Unreal özelinde; araba mekaniği yapımı, zombie-survive türünde oyun yapımı, Blueprint görsel kodlama ve YouTuber Unreal Sensie'den birkaç ışıklandırma ve sinematik gibi dersler ile.
    • Unity özelinde 16 farklı 2D ve 3D oyun yapımı, Android'e oyun geliştirme, RPG-FPS türünde oyun yapımı gibi dersler ile.
    • Her motor için işinize yarayabilecek maya ve Blender modelleme, level ve Game design dersleri ile.
    • Godot için de dersler bulunsa da, Godot motorunu bilmeyerek, derslerin eski versiyon olan 3.X üzerinden anlatıldığını dikkate almanız, güncel Godot'ta değişiklikler olmuş olabileceğini bilmeniz gerekiyor.
    [*]
Ayrıca paket içerikleri için şu videoya da bakabilirsiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı