Oyun Beholder 1 ve 2, toplamda 5,10 TL

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Çok sevdiğim bir seri olan Beholder'ın ilk oyunu 2.70 liraya, ikinci oyunu da 3.60 liraya düştü. Hep bu fiyatlara düşüyor ancak hem yakında gelecek Steam zamlarından sonra bu fiyatlarda böyle oyunlar bulmak hayal gibi bir şey olacak. Hem de bu konu vesilesiyle belki 3-5 insan daha bu güzel oyunları fark eder ve kütüphanesine ekleyip bir şans verir. Türkçe dil destekli, sistem yormayan, sudan ucuz fiyatlı. Distopik bir evrende geçip hikayesiyle merak ettiren, eşsiz bir oyun diyebilirim. Öyle ya da böyle herkesin kütüphanesinde bulunmalı bence. Eskiden “Beh-All-Der!” paketi vardı, ilk üç oyunu daha da indirimli fiyattan alabiliyordunuz. Hala duruyor, ancak SteamDB sitesine girip baktığımda sadece Türkiye'den satışa kapatmışlar paketi. Ama zaten şu anda %50 indirimle 12.50 liraya düşmüş Beholder 3'te hem Türkçe dil desteği bulunmuyor, ki bu oyun için çok önemli. Text ağırlıklı. Hem de yorumları pek de pozitif değil, açıkçası bende Türkçe gelmesini bekliyorum hala. Oynadığım süre kadarıyla güzeldi aslında ama, pas geçilebilir.

Hocam 1 ve 2 Türkçe mi? Ayrıca DLC olarak Türkçe olan varsa öneriye açığım DLC ile alabilirim.
İlk 2 oyun türkçe, DLC olarak da zaten sadece bir tane var. İlk oyunun DLC’si, Blissful Sleep. Ana oyunda yönettiğimiz apartman yöneticisi binaya girerken polisler eski yönetiyi götürüyordu. DLC’de ise o eski yöneticiyi oynuyoruz, ne gelmiş başına öğreniyoruz. Uzun sürmüyor, 2-3 saat arası falandı. Ve evet, Türkçe dil desteği de var. 2 lira, tavsiye ediyorum.

İlk 2 oyun türkçe, DLC olarak da zaten sadece bir tane var. İlk oyunun DLC’si, Blissful Sleep. Ana oyunda yönettiğimiz apartman yöneticisi binaya girerken polisler eski yönetiyi götürüyordu. DLC’de ise o eski yöneticiyi oynuyoruz, ne gelmiş başına öğreniyoruz. Uzun sürmüyor, 2-3 saat arası falandı. Ve evet, Türkçe dil desteği de var. 2 lira, tavsiye ediyorum.

Aldım hepsini teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı