Oyun Beholder 1 ve 2, toplamda 5,10 TL

Oyun güzel mi hocam, alayım mı? Vakit kaybı mıdır?
Değildir, alın oynayın. Oynattırın.
Zaten en kötü ihtimalle arkadaşın dediği gibi kartlardan parasının büyük kısmı çıkıyor ki zaten normal fiyatı da çok cüzi bir miktar.
Baskıcı bir yönetimin bulunduğu ülkede, oyundaki amacımız binadaki herkesi gözetleyip yasalara aykırı hareket edenleri bildirmek (çok enteresan yasalar var, örneğin yeşil elma yemek yasak, kitap okumak yasak, içki içmek yasak, müzik dinlemek yasak. gibi) . Ama bunları yaparken yakalanmamak, çünkü apartman sakinlerine göre biz sadece bir apartman yöneticisiyiz. Casus olduğumuzu belli etmemeliyiz. Evlerine kamera yerleştiriyoruz, dairede kimse yokken içeri girip her yeri didik didik arıyoruz. Bakmamız gereken de bir aile var, ancak para yetiştirmek büyük bir sorun. Belki de sırf para için kendimizi bambaşka olayların içinde de bulabiliriz, bulmayadabiliriz. Oyun zorlamıyor, kendi hikayenizi yazıyorsunuz. Oyun önemsiz zannettiğiniz bir yerde verdiğiniz karardan dolayı pat diye bitebiliyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Değildir, alın oynayın. Oynattırın.
Zaten en kötü ihtimalle arkadaşın dediği gibi kartlardan parasının büyük kısmı çıkıyor ki zaten normal fiyatı da çok cüzi bir miktar.
Baskıcı bir yönetimin bulunduğu ülkede, oyundaki amacımız binadaki herkesi gözetleyip yasalara aykırı hareket edenleri bildirmek (çok enteresan yasalar var, örneğin yeşil elma yemek yasak, kitap okumak yasak, içki içmek yasak, müzik dinlemek yasak. Gibi). Ama bunları yaparken yakalanmamak, çünkü apartman sakinlerine göre biz sadece bir apartman yöneticisiyiz. Casus olduğumuzu belli etmemeliyiz. Evlerine kamera yerleştiriyoruz, dairede kimse yokken içeri girip her yeri didik didik arıyoruz. Bakmamız gereken de bir aile var, ancak para yetiştirmek büyük bir sorun. Belki de sırf para için kendimizi bambaşka olayların içinde de bulabiliriz, bulmayadabiliriz. Oyun zorlamıyor, kendi hikayenizi yazıyorsunuz. Oyun önemsiz zannettiğiniz bir yerde verdiğiniz karardan dolayı pat diye bitebiliyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Teşekkürler hocam alıyorum :)

Teşekkürler hocam alıyorum :)
İyi oyunlar, yalnız ilk oyunu oynarken zorluk seviyesini ilk sefer oynarken hükümet eliti seçmeyin. Zorlanırsın, oyundan soğutabilir. Acemi ile başlayın, bir daha oynarsanız Elit zorluğunda oynarsınız bildiğinizden zaten. İkinci oyunda zorluk seviyesi yoktu galiba, 2 de mükemmel bu arada hatta daha bile iyi diyebilirim.

İlk 2 oyunu bitirmiştim tavsiye ederim. Fiyatları kesinlikle değer. 3. oyuna bakıyorumda yorumları pek iyi gelmedi. Sizce alınır mı? Fiyatını hak eder mi (her ne kadar 12 TL olsada)?

İlk 2 oyunu bitirmiştim tavsiye ederim. Fiyatları kesinlikle değer. 3. oyuna bakıyorumda yorumları pek iyi gelmedi. Sizce alınır mı? Fiyatını hak eder mi (her ne kadar 12 TL olsada)?
12 TL dediğiniz gibi artık piyasada bu fiyatta oyun kalmadığını düşünürsek iyi fiyat, ancak 3. oyunu bitirmediğimden size kesin olarak tavsiye edip etmeme konusunda bir şey diyemem. 3 saat falan oynamıştım galiba, güzeldi. İlk oyundaki apartman yöneticiliği ile ikinci oyundaki bakanlık çalışma olayını birlikte götürüyorduk (en azından oynadığım kısımda), gayet keyif alıyordum ama ilk 2 oyunun aksine bunda Türkçe desteği olmadığından dolayı yorulup bıraktım, türkçe dil gelmesini bekliyorum. 1 sene olacak, hala gelmedi... Ama eğer ingilizceniz yeterli seviyedeyse, oynadığım kadarıyla tavsiye ediyorum. Ki şunu belirtmekte fayda var, muhtemelen bu oyunu son 12 liradan görüşümüz olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı