[Toplandı] RTX 3080 ve Ryzen 5900X sistem

Klasik Türk halı deseni :D Benim de masa+kasa ve odadaki diğer eşyalar arasında büyük bir uçurum var.

Güzel mahalle, orada okumuştum liseyi.
Halı, annemin zorla benim eve itelemesi, oğlum alt kata çok ses gider al kullan diye vermişti :D

Adem Tolunay mezunusun o zaman bende Zeytinköy'de PVP yapıyordum lisede🤣

Size bir sorum olacaktı. Kasanın içi şuan maşallah Ankara pavyonları gibi. Icue olsun asus aura sync olsun bir sürü RGB programı indirmek zorunda kaldım, bunları komple kontrol eden bir uygulama var mı ? Icue fanların hepsini ve soğutucuyu hallediyor Corsair oldukları için ana anakart ile ramler sadece asus aura ile oluyor. Ekran kartı içinde zannedersem MSI dragon center indirmem gerekcek 😫
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

openRGB diye bir program var

Hayırlı uğurlu olsun hocam, güle güle sağlıklı günlerde kullanın :)

Alacak diğer arkadaşlar için önerim Newegg'e bakmaları. Genelde Türkiye'deki ekran kartı fiyatına hazır sistem bulunabiliyor.

Hayırlı uğurlu olsun hocam, güle güle sağlıklı günlerde kullanın :)

Alacak diğer arkadaşlar için önerim Newegg'e bakmaları. Genelde Türkiye'deki ekran kartı fiyatına hazır sistem bulunabiliyor.
Bu sistem ne kadar tutar? Aksesuarlar dışında. Alacak param var ama bilerek almıyorum almadıkça zarar ediyorum kafayı yemek üzereyim. Ocak'ta 15-17K olan PC 25-30 civarlarını buldu kafamı duvarlara vurmamak için kendimi zor tutuyorum. Ama galiba beklemeye devam edeceğim.

Bu sistem ne kadar tutar? Aksesuarlar dışında. Alacak param var ama bilerek almıyorum almadıkça zarar ediyorum kafayı yemek üzereyim. Ocak'ta 15-17K olan PC 25-30 civarlarını buldu kafamı duvarlara vurmamak için kendimi zor tutuyorum. Ama galiba beklemeye devam edeceğim.
Tekli olarak stok bulmanın çok zor olduğunu düşünüyorum hocam. Alıcı olmadığım için onları çok araştırmadım, onu baştan söyleyeyim. :)
Buradan takip edebilirsiniz, geçen haftalarda 25 bine hazır sistemler vardı.
Bu da Türkiye fiyatları:

Onun dışında Amazon'ları da yoklayabilirsiniz.

3070 hakkında konu açmıştım, onu okuyabilirsiniz:
İndirim köşesinde aynı fiyata atılmıştı, ona da göz atabilirsiniz. O konunun aşağısında önerilen konulara bakınca Ocak ayında 13 bine 3070 sistem alınabildiği görülüyor. 2-3 aya çok daha kötü de olabilir. YTD.

Tekli olarak stok bulmanın çok zor olduğunu düşünüyorum hocam. Alıcı olmadığım için onları çok araştırmadım, onu baştan söyleyeyim. :)
Buradan takip edebilirsiniz, geçen haftalarda 25 bine hazır sistemler vardı.
Bu da Türkiye fiyatları:

Onun dışında Amazon'ları da yoklayabilirsiniz.

3070 hakkında konu açmıştım, onu okuyabilirsiniz:
İndirim köşesinde aynı fiyata atılmıştı, ona da göz atabilirsiniz. O konunun aşağısında önerilen konulara bakınca Ocak ayında 13 bine 3070 sistem alınabildiği görülüyor. 2-3 aya çok daha kötü de olabilir. YTD.

Bu kasa sizce nasıldır? Alan bir arkadaş görmüştüm burada sizin görüşünüzü sorayım. Eğer bekleme diyorsanız konu açıp alacağım galiba artık bıktım.

Bu kasa sizce nasıldır? Alan bir arkadaş görmüştüm burada sizin görüşünüzü sorayım. Eğer bekleme diyorsanız konu açıp alacağım galiba artık bıktım.
Alan kişiyi bilmiyorum ama Newegg satıyor, güvenilir yani.

Hocam, maalesef kasaları hakkında pek bilgi sahibi değilim. Masaüstü sistemler hakkında ben 1 biliyorsam buradaki hocalarım 10 biliyordur. Ben fiyatları üzerinden yorum yapıyorum sadece :(

Konu açmanız ve bilen arkadaşları etiketlemeniz daha sağlıklı olacaktır. Bana bir sorunuz varsa belirttiğim konular üzerinden dönüş yapabilirsiniz :)

Konu dağıldığı için @Dreamwalker hocamdan özür diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı