[Toplandı] Ryzen 2700X ve RTX 2080 Ti Sistem

Dreamwalker

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Uzakyol Başmühendis (YDO)
Uzun süren ekran kartı bekleyişinin sonunda nihayet tam olarak sistemi topladık :D Bugün akşam arkadaşın da yardımıyla kasayı toplayıp son fotoğrafları atarım. Sormak istediğiniz herhangibi bir konu, parçalarla veya sistem hakkında düşüncülerinizi duymak isterim.

Kasa: NZXT H700 Beyaz
Anakart: MSI X470 Gaming M7 AC
İşlemci: AMD Ryzen 2700X
Ekran Kartı: MSI Gaming X TRIO 2080 Ti
İşlemci Soğutucu: NZXT Kraken X72
Ram: TridentZ RGB 16 GB 3200Mhz
SSD: Samsung 970 EVO 250GB, Corsair Force LE 200 120 GB
HDD: Seagate Barracuda 7200 RPM 1TB
Güç Kaynağı: Corsair HX 850
Fan: Corsair HD 140 , HD 120 (3x)
Ekran: MSI Optix MPG27CQ 27" 1ms 144Hz

1.jpg

Sistem çok iyi fakat monitör bu ekran kartına düşük kalmış sanki 2K 144 Hz veya 4K olsa daha iyi olurmuş. Değiştirme imkanın varsa değiştirebilirsin.
Hocam o monitör zaten 2K 144 Hz olan model değil mi?
Harika olmus bir de 4K monitör olaydi iyiydi 60 HZ bile yeterdi, zaten 4K oyunlarda 70 FPS'in üzerine cok nadir cikiyormus RTX 2080 Ti :)
Güle güle kullanin :)
Görüntü yerine akıcılık tercih etmek daha güzel bence :) Tabii ki kişiden kişiye değişir.

Canavar olmuş hayırlı olsun. Toplayan arkadaşta bilgili sanırım güzel toplamış sistemi. Mavi ekransız, Everest'siz günler dilerim. Bu arada kaç TL tuttu?
Teşekkür ederim, parçaları kendim seçtim aslında. Eski makineyi arkadaşa sattığım için mecbur toplamaya gelecek kendisi :)
Fiyatını özelden atıyım buradan yazınca değişik mesajlar geliyor maalesef.
İnşallah böbreğinizi satmamışssınızdır :D
İkisi de yerinde sağlam duruyor sağ ol ;)
Sistem çok iyi fakat monitör bu ekran kartına düşük kalmış sanki 2K 144 Hz veya 4K olsa daha iyi olurmuş. Değiştirme imkanın varsa değiştirebilirsin.
Teşekkür edeirm. Ekranı alırken ben de özellikle öyle istedim ama ekran kartı fazlasıyla bütçeyi uçurduğu için şimdilik 4K ekranların biraz fiyatının düşmesini bekliyorum. GTX 1080 ile denediğimde hiçbir ekran yırtılmasına falan rastlamadım ama RTX ile nasıl olur bilmiyorum. Ekran 2K bu arada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı