Toplantı sonrası sınav açıklaması yapılmaması

Herkes tag açmak yerine ders çalışsa sonuç çok farklı olurdu. Açıkçası evinde yaşlı insanları, kronik hastası olanlar veya imkânı olmayıp hiç derslere katılamayan insanlar haricî iptal olsun diyenlerin hepsi ders çalışmak yerine oyun oynadılar yattılar şimdi de ağlıyorlar. Klâsik öğrenci milleti kimse kimseyi kandırmasın.
Ahahaha, evet çalışmadım, evet oyun oynadım ama sebebi bu değil, babam kronik hasta. Sınavda bana virüs bulaşıp babama geçse ne olacak?

1608842103053.png

Sanırım bu görsel durumu çok iyi özetliyor :)

Bazı arkadaşlar sınavın iptal olmasını istiyor ama yağmurdan kaçarken doluya tutulacaklar.
Arkadaşlar eğer ertelenirse daha fazla konu sorulur. Uğraşamazsınız.
O yüzden yapılsın bu sınav.☺

Dolar konularına döndü resmen bu da. Hepsinde de aynı arkadaşlar var bir de. Gidin çalışın kardeşlerim 36 konu falan hikaye. Benim final konularımı görseniz şükrederdiniz şu anki halinize.
Ayrıca şimdi iptal edilse bile 2. dönem yapılır 1. dönemin sınavları tahminimce, bu da size daha fazla yük demek. Çalışan adam zaten iptal edilmesini istemez de, neyse.

Bazı arkadaşlar sınavın iptal olmasını istiyor ama yağmurdan kaçarken doluya tutulacaklar.
Arkadaşlar eğer ertelenirse daha fazla konu sorulur. Uğraşamazsınız.
O yüzden yapılsın bu sınav.☺
Eğer 4 ocaktan sonra sınav yapılırsa sınavda sadece ilk iki ünite'den sorumlu tutulacağız halbuki biz her dersten 6. Üniteye geldik

Yeni konular

Geri
Yukarı