Toplu kitap alışverişi için uygun fiyatlı site önerisi

Amazon. Her kitapta ve yayınevinde geçerli olduğu söylenemez ama kitaplar genel olarak piyasadan ucuz oluyor.
Ek olarak 31 Ağustos'a kadar Can Yayınevi'nin Lacivert Klasikler serisinde 4 al 1 öde kampanyası mevcut.

Amazon var. Bütün kitaplarda geçerli olmasa da fiyatı daha uygun olur. İstersen alternatif kitap, kitap sepeti veya kitap yurdu gibi sitelere bakabilirsin. Cimri.com sitesine de bak belki bir ümit vardir.
Toplu kitap alışverişi yapacağım. En ucuz şekilde nasıl yaparım? 2-3 sitede sepet yaptım en az fiyatı seçtim. İndirim kodu ya da kampanya bilen var mı bunlar haricinde?

Amazon. Her kitapta ve yayınevinde geçerli olduğu söylenemez ama kitaplar genel olarak piyasadan ucuz oluyor.
Ek olarak 31 Ağustos'a kadar Can Yayınevi'nin Lacivert Klasikler serisinde 4 al 1 öde kampanyası mevcut.

En çok satanlara girmiş zaten o seri, şey 4 tane alacağım otomatik fiyat düşecek mi 4 katı Amazon'dan ilk kitap alışverişim olacakta.

Amazon'da şu anda var galiba 150 TL için 50 TL indirim yeni hesap açarak indirimleri çok kez kullanabilirsiniz. Bir de Amazon uygun olduğu için genel olarak piyasada en ucuza böyle getirebilirsiniz.

En çok satanlara girmiş zaten o seri, şey 4 tane alacağım otomatik fiyat düşecek mi 4 katı Amazon'dan ilk kitap alışverişim olacakta.
Ben de hic amazondan kitap alışverişi yapmadım yardımcı olamiyorum bu konuda kusura bakma. Ama eğer oyle bir fiyat düşüşü olursa sepetinde gözükür diye tahmin ediyorum. Yine de içinde kalmasin. Araştırman daha sağlıklı olur herhalde.

Ben de hic amazondan kitap alışverişi yapmadım yardımcı olamiyorum bu konuda kusura bakma. Ama eğer oyle bir fiyat düşüşü olursa sepetinde gözükür diye tahmin ediyorum. Yine de içinde kalmasin. Araştırman daha sağlıklı olur herhalde.
Teşekkür ederim her şey için.

Yeni konular

Geri
Yukarı