Topluluk kuralı ihlaliyle askıya alınan YouTube hesabı nasıl kurtarılır?

OrhanDonmez

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Benim YouTube kanalım var. 15 aydır içerik üretiyorum. 2-3 gün önce bana bir tane mail geldi. Topluluk kurallarımızı ciddi ya da tekrarlanan şekilde ihlal edildiği tespit edildi falan diyor. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olur musunuz? Form gönderdim YouTube'a ama hala geri dönüş yapmadılar. Arkadaşlar size yalvarıyorum. Ben bu YouTube kanalı için gerçekten çok büyük emek verdim. Neyi yanlış yapmış olabilirim? Size mailleri görsel olarak atacağım. İnceleyip bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar diliyorum. Hayırlı ramazanlar. Allah'a emanet olun.

2.jpg

3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İtiraz ediyorum fakat en etkili çözüm yolu nedir? Onu soruyorum size. Form doldurdum. Mail attım.

Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz? 1 buçuk sene emek verdim. YouTube ekibiyle konuştum fakat onlar da sonucu bekle diyor. Form doldurdum 4-5 kez gönderdim. Bunu sorunu daha hızlı bir şekilde nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz bana? Flood yapmak istemiyorum fakat gerçekten benim için çok önemli. 15-16 aydır uğraşıyorum ben bu YouTube kanalı için. Gerçekten hiçbir şey yapmadım ben. Benim gibi birçok kanal var zaten. Katıl ve teşekkürler butonu bile açılmıştı. Kimlik doğrulama yapmıştım. AdSense'ten zarfın gelmesini bekliyordum. Form doldurdum ama etkisi olmadı. Hala bekliyorum. İngilizce olarak konuştum canlı destek ile. Bekleyeceksiniz diyor. Bunun daha hızlı ve etkisini göreceğim bir yol yok mu? Lütfen gerçekten çok zor durumdayım arkadaşlar. Allah rızası için yardım edin bana.

up

Gerçekten 1 buçuk senelik emeğim çöpe mi gitti şimdi? Benim gibi kaç tane YouTube kanalı var. Onlara neden bir şey olmuyor, anlamıyorum. Katıl ve teşekkürler butonu bile açılmıştı. AdSense'ten zarf bekliyordum sadece. Yani saçmalık bu. Yok mu bunun bir çaresi? Form doldurdum. İtiraz ettim. Reddettiler. Canlı destek ile konuşuyorum. Bekleyin diyor. Böyle saçma sapan bir şey görmedim.

Gerçekten hiç daha önce açtıran yok mu?

blob:https://web.whatsapp.com/d1ac4423-009d-4692-9bc7-cc92876afa4e

Sorunum çözüldü arkadaşlar. Form doldurdum. İtiraz ettim. Reddettiler. Canlı destek ile konuştum. Twitter'dan yine aynı şekilde konuştum. Açıldı, çok şükür. Umarım bir daha böyle bir şey yaşanmaz. Herkese teşekkür ederim. Saygılar diliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı