Steam Topluluk yasağı

linuxay18

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RTX 4070 Dual OC white
Ryzen 5 7500f
Kioxia Exceria Pro 1tb
Zowie xl2546k 240 hz
Asus PRIME A620M-E-CSM AM5 Soket DDR5 6400(OC)
Durduk yere topluluk yasağı yedim hesabım çalınmamış en son kimler girmiş diye baktım hesaba benden başka kimse girmemiş hesaba. Çalınmamış yani ama neden topluluk yasağı yedim bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durduk yere topluluk yasağı yedim hesabım çalınmamış en son kimler girmiş diye baktım hesaba benden başka kimse girmemiş hesaba. Çalınmamış yani ama neden topluluk yasağı yedim bilmiyorum.
Nedeni yazıyor muydu?

Bu hesap, Steam'e şüpheli içerik gönderdiği veya bunları olumlu oyladığı için kilitlendi.​

böyle yazıyor fakat bennöyle bişey yapmadım
Hocam herhangi bir paylaşım yaptınız mı ekran görüntüsü vb. veya herhangi bir paylaşıma beğeni upvote falan verdiniz mi? Steam destek ile görüşmeniz lazım yapmadıysanız.

Hocam herhangi bir paylaşım yaptınız mı ekran görüntüsü vb. veya herhangi bir paylaşıma beğeni upvote falan verdiniz mi? Steam destek ile görüşmeniz lazım yapmadıysanız.

Banım kaldırıldı birkaç saat önce ve ben Buff'tan bir item almıştım ve satan kişinin de profiline girip, Buff'tan item satın aldım kardeşim bakabilir misin, yazdım. Ondan yemişim, yani ban yeme nedenim reklam yapmakmış ama açıldı banım.

Yeni konular

Geri
Yukarı