Toplumun Gelişmesinde Erkeklerin Önemi

İyi sosyaller. Yakın zamanda bir münazaraya katılacağım, ve konumuz toplumun gelişmesinde erkelerin önemi vs kadınların önemi. Ben ve 3 kişi daha erkeklerin önemini savunacağız. Sizlerden tavsiyelerinizi bekliyorum. Örneğin bilim adamlarının %95'i erkek, yöneticilerin ve liderlerin %98'i erkek, erkekler fiziksel açıdan daha üstün, peygamberlik görevi erkeklere verilmiştir gibi. Şunu da belirteyim ben kadınlar vs. erkekler olarak konuyu açmadım. Erkeklerin önemi hakkında vereceğiniz tavsiyeler çok işime yaracaktır.

Not: Umarım forumda kavgaya neden olmam :D:D.

Erkekler Vatan'ın ve milletin bekçileri, koruyucuları, yöneticileri, hizmetkarları.
Ailesinin ve çocuklarının rızık kapısı, geçim kaynağı, hamileri. (Hami, sahip çıkan ve koruyandır.)
Bir evlat için hayat vesilesi, geçim kaynağı, rızık kapısı, darda yetişen eli.
Din-i İslam'ın elçileri, temsilcileri, halifeleri, alimleri, hafızları, hizmetkarları.
Erkekler saygıdeğer insanlardır.
İyi sosyaller. Yakın zamanda bir münazaraya katılacağım, ve konumuz toplumun gelişmesinde erkelerin önemi vs kadınların önemi. Ben ve 3 kişi daha erkeklerin önemini savunacağız. Sizlerden tavsiyelerinizi bekliyorum. Örneğin bilim adamlarının %95'i erkek, yöneticilerin ve liderlerin %98'i erkek, erkekler fiziksel açıdan daha üstün, peygamberlik görevi erkeklere verilmiştir gibi. Şunu da belirteyim ben kadınlar vs. erkekler olarak konuyu açmadım. Erkeklerin önemi hakkında vereceğiniz tavsiyeler çok işime yaracaktır.

Not: Umarım forumda kavgaya neden olmam :D:D.

Erkekler vatanın ve milletin bekçileri, koruyucuları, yöneticileri, hizmetkarları.
Ailesinin ve çocuklarının rızık kapısı, geçim kaynağı, hamileri. (hami, sahip çıkan ve koruyandır)
Bir evlat için hayat vesilesi, geçim kaynağı, rızık kapısı, darda yetişen eli.
Din-i islamın elçileri, temsilcileri, halifeleri, alimleri, hafızları, hizmetkarları.
Erkekler saygıdeğer insanlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı