Toprak Koç Kimdir?

Yalnız sitede olan oyunların büyük bölümü zaten ücretsiz ama hileli hali. Şimdi Cheat Engine kullananlar da korsan kullanıyor o zaman. Senin dediğine göre.

Bir de mobil oyun piyasası tam bir rezalet. İşi para koparmaya getirmişler. Bu durumda herkesin bu tür sitelere yönelmesi normal.

Oyunu oynamak istiyor musun? İstiyorsan paşa paşa ödemek zorundasın. Yapacak bir şey yok.

Çok pahalı diyorsan, satın almayadabilirsin. Sonuçta dolar da arttı.
Sadece şirket para kazansın diye neden ben kendi eğlence kaynağımdan vazgeçeyim? Benim paramı almasa ne olacak?

Oyunu oynamak istiyor musun? İstiyorsan paşa paşa ödemek zorundasın. Yapacak bir şey yok.
Neden? Bir oyunun 600TL olduğu bir dönemde "paşa paşa" satın almak mı zorundayım? Sorgulamaya hakkım yok değil mi oyun fiyatlarını?

Sadece şirket para kazansın diye neden ben kendi eğlence kaynağımdan vazgeçeyim? Benim paramı almasa ne olacak?

Oyunlara fazla para verme taraftarı değilim. Bu zamanlardaki bu artıştan da şikayetçiyim. Vazgeçmene gerek yok. İstiyorsan satın al.

Kimliğini gizleyen, sadece 2 fotoğrafı olan bir adam. Tüm oyunları kırabilen bir yapıya sahip. Geçen 7 saatte kırarak oyunu rekor kırdı. Kendisine sorulan sorulara 'Beni boş verin hocam' diyor. Herif derin devlet.

Bir fikriniz var mı? Androidoyun.clup'un sahibi zannımca.
Kendisinin işsiz ve lise mezunu olduğunu düşünüyorum bu yüzden bu işi yapıyor büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı