Toprak Koç Kimdir?

Ben bu saatten sonra parasız Online oyunlar oynayacağım lanet olsun para verene de. Tövbe tövbe. Bu arada madem biz onları düşünmek zorundayız. Onlar neden bizi düşünmüyor? Neden bölgesel fiyatlandırma yapmıyorlar? Neden ben beni düşünmeyen birinin haklarını düşünmek ve savunmak zorundayım?

Kanka her yere bölgesel fiyatlandırma yapsalar mesela bir oyun yurt dışında 60 dolar burada da 60 TL yaparlarsa yurt dışındaki adam bizden alır sonuçta parası daha değerli. Böylelikle oyun şirketleri işin üstesinden gelemez oyun fiyatlarının düşmesi için ekonominin iyileşmesi lazım.

Kimliğini gizleyen, sadece 2 fotoğrafı olan bir adam. Tüm oyunları kırabilen bir yapıya sahip. Geçen 7 saatte kırarak oyunu rekor kırdı. Kendisine sorulan sorulara 'beni boş verin hocam' diyor. Herif derin devlet.

Bir fikriniz var mı? Androidoyun. Club'un sahibi zannımca.

Türkiye'nin en tanıdık ayrıca güvenilir oyunların hilecisi.
Kimliğini gizleyen, sadece 2 fotoğrafı olan bir adam. Tüm oyunları kırabilen bir yapıya sahip. Geçen 7 saatte kırarak oyunu rekor kırdı. Kendisine sorulan sorulara 'beni boş verin hocam' diyor. Herif derin devlet.

Bir fikriniz var mı? Androidoyun. Club'un sahibi zannımca.

Minecraft'ın telefon sürümünü de ücretsiz sunuyor.

Kaynak? Kendisinin oyun kırdığını düşünmüyorum. Çeşitli yabancı APK sitelerindeki dosyaları alıyor ve kendi sitesinde paylaşıyor.

Arkadaş nasıl da güzel uydurmuş. Ben şahsen kendisinin, hiçbir sitede olmayan oyunları kırdığını görmüş bir insanım...

Geri
Yukarı