Tor tarayıcı açılmıyor

tugrock

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ne yaptıysam olmadı sildim geri yükledim hiçbir şey olmadı, tıklıyorum ama tık yok yuvarlak dönüyor ama açılmıyor.

Tor tarayıcı zaten sıkıntılı. Normalde işine karışmak istemem ama tor tarayıcı başka bir tor kullanıcısı ile olan IP adresini değiştirip sana veriyor. Yani deepwebde takılan bir bilgisayarın IP adresi senin tarayıcına gidebilir, senin IP adresin deepwebde takılan bir adama gidebilir. Uyumluluk ayarlarını değşitirip dene.

Arkadaşlar ne yaptıysam olmadı sildim geri yükledim hiçbir şey olmadı, tıklıyorum ama tık yok yuvarlak dönüyor ama açılmıyor.
Bendede aynı sorun var, hatta bir kere connect tuşuna bastığımda bilgisayar mavi ekran vermişti.

Neye tıklıyorsunuz?

Direk torun simgesine basıyorum ama tarayıcı açılmıyor.

Tor tarayıcı zaten sıkıntılı. Normalde işine karışmak istemem ama tor tarayıcı başka bir tor kullanıcısı ile olan IP adresini değiştirip sana veriyor. Yani deepwebde takılan bir bilgisayarın IP adresi senin tarayıcına gidebilir, senin IP adresin deepwebde takılan bir adama gidebilir. Uyumluluk ayarlarını değşitirip dene.

Dediğin olay sıkıntı yaratır mı PC'ye erişebilirler mi?

Direk torun simgesine basıyorum ama tarayıcı açılmıyor.

Dediğin olay sıkıntı yaratır mı PC'ye erişebilirler mi?
Aslında hayır sıkıntı yaratmıyor. Ama tor günümüze göre çok geride. Kullanım amacınız gündelik ise bulaşma. Eğer kara işler ise orasına karışma hakkım yok zaten. Program eski olduğu çalışmıyor olabilir veya silip yüklemeyi dene.

Geri
Yukarı