Tor'da aratılan ürünler reklam olarak çıkıyor

Arkadaşlar şimdi biz bu konuyu bu şekilde çok ciddiye almadan geçiştiriyoruz ama eğer Tor gibi bir tarayıcı gerçekten verileri satıyorsa (veya DuckDuckGo) bu çok büyük sıkıntı çıkarabilir onlara. Zaten Tor'un amacı anonim bir şekilde Deep webe inmek. En güvenlisi Tor olduğu için tercih etmiştim ama eğer böyle bir durum varsa bu mahkemelere kadar gidebilir. Ben çok önemli bir şey aratmadım ama aratanların da başını derde sokabilir bu durum.

Evet eminim öyledir.

Tabii işinize gelince reddedin. Karşısındaki insanı küçümseyen insanlara gülüp geçiyorum. Kardeş Firefox kaynak kodlarına mı inanayın senin olmayan beynine mi?
Arkadaşlar şimdi biz bu konuyu bu şekilde çok ciddiye almadan geçiştiriyoruz ama eğer Tor gibi bir tarayıcı gerçekten verileri satıyorsa (veya DuckDuckGo) bu çok büyük sıkıntı çıkarabilir onlara. Zaten Tor'un amacı anonim bir şekilde Deep webe inmek. En güvenlisi Tor olduğu için tercih etmiştim ama eğer böyle bir durum varsa bu mahkemelere kadar gidebilir. Ben çok önemli bir şey aratmadım ama aratanların da başını derde sokabilir bu durum.

Az önce dediğim gibi.

Amazon hesabın ile giriş yaptıysan normal ya da daha önce bu ürün ile ilgili arama yaptıysan ondan olabilir.

Tor Browser kullanmak anonimlik için fazla abartı, Firefox'da iyi bir about: Config ayarı sizi fingerscript ve cookie izlemesinden rahatça korur.
Firefox about:config ayarı ile alakalı bir rehber

Evet eminim öyledir.
Dostum bu tarayıcı "deepweb" gibi mekanlarda gezmek için kullanılan bir tarayıcı. Bu olayın olması normal değil senin anlayacağın. Bunları Google amca ile bir tutma. Ayrıca Mozilla Firefox tarayıcının kodlarını görebiliyoruz! Yani bilgilerimizi satıyor mu satmıyor mu anlıyoruz. Sen ise kafanda kurmuşsun bir fikir ve bunları önemsemiyorsun bile. Lütfen araştır da gel tamam.

Tabii işinize gelince reddedin, cahil sürüsü sizi. Karşısındaki insanı küçümseyen insanlara gülüp geçiyorum. Kardeş Firefox kaynak kodlarına mı inanayın senin olmayan beynine mi?

Az önce dediğim gibi.

Tor Browser kullanmak anonimlik için fazla abartı, Firefox'da iyi bir abo7ut: Config ayarı sizi fingerscript ve cookie izlemesinden rahatça korur.

Firefox about:config ayarı ile alakalı bir rehber
Terbiyesizlik yapma! Herşeyin doğrusunu bildiğini zanneden asıl cahil sensin ! Senin her söylediğine inanan çocuklarla oynadığından kendini bayağı bir akıllı zannediyorsun galiba...
Mozilla gibi açık kaynak kodlu tarayıcılar verileri satmadığını söylese de bu verileri toplayamayacağı anlamına gelmiyor.
Mozilla'nın gelir modelinde veri satma yer almıyor. Ancak bu verileri isteğe bağlı şekilde toplayabileceğini kendi dökümantasyonunda açıklıyor.
Bu nedenle güvenlik odaklı tarayıcılar arasında sayılmıyor.

Tor ile alakalı bir şey değil. Duckduckgo gelir sağlamak için aramalarda Amazon reklamları gösteriyor. Ayarlardan kapatabilirsiniz.

Ayarlar >> Genel >> Reklamlar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı