Torpido ve Jant Temizleyici Önerisi

Pikachu.34

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 hafta önce Renault Fluence 2015 1.5 DCI Icon araç aldım. Başlıkta da belirttiğim gibi torpido ve jant temizliği için ürün araştırıyorum. Torpido temizliği için silikonlu olan ürünlerin pek tavsiye edilmediğini, sebep olarak ise zamanla çatlamaya sebep olduğu gibi yorumlar okudum. Tecrübeli arkadaşlardan öneri bekliyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Koç-Taş'da oto aksesuarları bölümünde jant ve torpido temizliği için satılan Automıx (Gri renkte ve sprey başlıklı) markasından jant temizleyiciyi kullandığım için öneririm. Jant için olanını araçlarımın (geçen sene birini satınca aslında bire indi) jantlarında 1 - 2 sene kullanmıştım. Yalnız asidik bir iç yapısı ve ağır bir kokusu vardır, ince bir eldivenle kullanın, ancak neticede çok iyi bir sonuç veriyor. Torpido için olanını ise henüz kullanmadım. Bu da ayni marka üründen bir seçim olabilir. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı