Torrent indirme hızı arttırma gercek mi?

Diga

Hectopat
Arkadaşlar, bügün torrent indirme hızi düştü ve internetten torrent indirme hızı arttırma diye vıdeolara baktım. Cheat Engine ile torrent hızını 0.10 yapın dıyolardı. Gercekten de indirme hızı falan artıyor, bu gercek mi?

Cheat Engine ayarını bilmiyorum. Torrent'e tracker eklemeyi deneyebilirsiniz. Gönderme hızınız çok yüksekse 300-400'e ayarlayın, daha üstüne çıkamasın. Bir de diğer insanların o dosyaları seed etmesi gerekiyor. İnternetiniz ne kadar iyi olursa olsun, seed eden yoksa internetinizin pek önemi kalmaz.

Şahsen bir sıkıntım olmasa da bu forumda torrent ve korsana karşı gereğinden fazla bir nefret var. Birazdan doluşurlar zaten xD.

Arkadaşlar, bügün torrent indirme hızi düştü ve internetten torrent indirme hızı arttırma diye vıdeolara baktım. Cheat Engine ile torrent hızını 0.10 yapın dıyolardı. Gercekten de indirme hızı falan artıyor, bu gercek mi?

Bildiğim kadarıyla sadece görüntü. Aynısını Epic Games'de görmüştüm ve denemiştim sadece yüksek gösteriyor gerçek değildi.

İşe yarayacağını sanmıyorum. Torrent'de indirimi hızı Seederlara bağlı. Eğer Seeder sayısı azaldıysa indirme hızı düşer. Maksimum alacağınız indirme hızı internet hızınıza bağlıdır.

Cheat Engine ayarını bilmiyorum. Torrent'e tracker eklemeyi deneyebilirsiniz. Gönderme hızınız çok yüksekse 300-400'e ayarlayın, daha üstüne çıkamasın. Bir de diğer insanların o dosyaları seed etmesi gerekiyor. İnternetiniz ne kadar iyi olursa olsun, seed eden yoksa internetinizin pek önemi kalmaz.

Seed nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı