Torrent indirmenin dezavantajları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben indirmek diyorum izlemek değil şu yazıyı doğru düzgün oku!

Film izlerken, mp4 dosyası tarayıcıya vahiyle mi geliyor sanırsun. Tarayıcı kendi önbellek klasörüne indirip öyle izliyorsun. Torrentle indirmekten hiç bir farkı yok :D

Ayrıca torrent yasak değil, arkadaşların da dediği gibi. İnsanlar torrenti genelde illegal işler için kullanıyor orası ayrı bir konu.

Siz en iyisi torrenti bir araştırın. Nedir, ne değildir? İlk ortaya nasıl çıkmış, neden çıkmış vs. ;)

Sanırım arkadaş zamanında torrent indiripte virüs yiyenlerden. Güvenilir siteden indirirsen bir şey olmaz. Ben eski oyunları Playstore ve Steamda bulamadığım için torrent indiriyorum. 2 senedir IP'mi paylaşa paylaşa torrent indiriyorum. Bir şey oldumu : hayır. Tabi bu olmayacağı anlamına gelmez.

Torrent yasak olsa desen : şu an PoP TFS indiriyorum ve benimle aynı anda indiren 500 bin küsür kişi var. Abartısız. Şimdi birileri gelip bu 500 bin küsür kişiyi hapse mi atacak ? Nazik olayım diyorum ama : Lütfen kuyruk acılarını o işten anlamayan adamları korkutmak için KULLANMA. Ayrıca son gelen mesajlarda da nerde o anayasa maddesi diye soruyorlar , bir türlü cevap veremedin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı