Torrent güvenli mi?

cabbar 43

Centipat
Daha fazla  
Yeni PC aldım ama oyun fiyatları çok pahalı.
Torrent'e başvurmak zorunda kalıyorum daha doğrusu arkadaşım flash bellekten oyun getiriyor ama bilgisayarıma bir zararı olur mu diye içime sinmiyor. Sisteme zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni PC aldım ama oyun fiyatları çok pahalı.
Torrent'e başvurmak zorunda kalıyorum daha doğrusu arkadaşım flash bellekten oyun getiriyor ama bilgisayarıma bir zararı olur mu diye içime sinmiyor. Sisteme zararı olur mu?
Yeni bir PC'niz varsa ve pahalıysa lisanslı bir antivirüs kullanarak torrenti kullanabilirsiniz. İçerdeki dosyalar virüslü olabilir her ne kadar güvenilir bir siteden de indirseniz miner vs. programları olma ihtimali var. Sıfır bir bilgisayarda hiç bulaşmayın derim. Steam kütüphanesi dolu olan bir arkadaşınız aile erişimini açabilir.

Yeni bir PC'niz varsa ve pahalıysa lisanslı bir antivirüs kullanarak Torrent'i kullanabilirsiniz. İçerdeki dosyalar virüslü olabilir her ne kadar güvenilir bir siteden de indirseniz miner vs. programları olma ihtimali var. Sıfır bir bilgisayarda hiç bulaşmayın derim. Steam kütüphanesi dolu olan bir arkadaşınız aile erişimini açabilir.
direk paylaşımlı hesap da satın alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı