Torrent oyun nasıl kurulur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Destek isteyen o konuyu açıp soru soran o benim değil onun başta oyunu belirtmesi lazım. Bir zahmet de belirtsin yardımcı olunur. Oyunu belirtmeyenin de konusu onaylanmamalı. Tekrar gidip oyunu belirterek konusu açsın. Ben eminim ki gidip 10 TL'yi bile fazla görüp bu kuralı delecek korsan destek istemeye çalışacak elemanlar da çıkacaktır.

Mutlaka olacaktır. Belirtilmezse yardım etmeden önce dikkat etmeniz için söyledim. Ben de yardım edilmemesi taraftarıyım normalde.

Antivirüs programını devre dışı bırakıp setup yazan yere tıklıyorsun. Next deyip kuruyorsun. Daha sonra antivirüs programını aktif edebilirsin. FitGirl indirdiysen söyle onun yöntemi biraz daha farklı yardımcı olurum.

Antivirus proqramı kullanmıyorum. FitGirl dediniz bir şey aklıma geldi ben Call of Duty Modern Warfare 2(2009)indirdim internet sitesinden. FitGirl pack olarak indi kurarken hata veriyordu. Onu nasıl çözeceğiz.

Oyunun adını söylemeden destek verilmiyor.

Hatred, Call of Duty Modern Warfare 2,3 Black Ops 1

Antivirus proqramı kullanmıyorum. FitGirl dediniz bir şey aklıma geldi ben Call of Duty Modern Warfare 2(2009)indirdim internet sitesinden. FitGirl pack olarak indi kurarken hata veriyordu. Onu nasıl çözeceğiz.

36 TL'ye satın alarak sorunuzu çözebilirsiniz.

@EmirElibol Daha ilk konudan fire çıktı moderatör denetimden geçip oyun adı söylenmeden konu açılırsa bu kural çok delinir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı