Torrent oyun nasıl kurulur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Antivirüs programını devre dışı bırakıp setup yazan yere tıklıyorsun. Next deyip kuruyorsun. Daha sonra antivirüs programını aktif edebilirsin. FitGirl indirdiysen söyle onun yöntemi biraz daha farklı yardımcı olurum.

• Beğenmedim
İfadeler: Hds
Kural 19 güncellenmiştir. Konuyu raporlayan üyelerimizin okuması iyi olur:

Şimdi tam anlayamadım, korsan oyuna destek verildi mi verilmedi mi? Eğer verildiyse yüklemesini bilmeyen arkadaşlara rehber yapabilirim.

Şimdi tam anlayamadım, korsan oyuna destek verildi mi verilmedi mi? Eğer verildiyse yüklemesini bilmeyen arkadaşlara rehber yapabilirim.

Pahalı oyunlar için af çıktı kısaca. Satış sayfası temel fiyatı 800TL ve üstü oyunlar için yardımcı olabiliyoruz ama link yine yasak.

O zaman konuyu açan kişinin oyunu da belirtmesi gerekmez mi konuyu açmadan önce? 10 TL'lik oyuna diyelim destek istiyor oyunu bilmeden destek vermek soru işaretleri bırakabilir bana kalırsa ayrıca 10 TL'lik oyunu gidip korsan indirene destek olmak istemem. Ekmek fiyatını bile vermeyi çok görüp gidip de korsan oynayana kimse destek vermesin.

O zaman konuyu açan kişinin oyunu da belirtmesi gerekmez mi konuyu açmadan önce? 10 TL'lik oyuna diyelim destek istiyor oyunu bilmeden destek vermek soru işaretleri bırakabilir açıkçası 10 TL'lik oyunu gidip korsan indirene destek olmak istemem açıkçası.

Belirtilmediyse önce oyunu sorup ona göre davranacaksınız.

Belirtilmediyse önce oyunu sorup ona göre davranacaksınız.
Destek isteyen o konuyu açıp soru soran o benim değil onun başta oyunu belirtmesi lazım. Bir zahmet de belirtsin yardımcı olunur. Oyunu belirtmeyenin de konusu onaylanmamalı. Tekrar gidip oyunu belirterek konusu açsın. Ben eminim ki gidip 10 TL'yi bile fazla görüp bu kuralı delecek korsan destek istemeye çalışacak elemanlar da çıkacaktır. Başta oyun adinı belirtmesi şartıyla konulara onay verilirse bu durum çözülür. Bu konudaki oyun da eminim ki en fazla 50 TL'dir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı