Torrent veya Crack İndirmek Bilgisayara Zarar Verir mi?

Güner Semih

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar topladım ve Microsoft Store'dan Forza Horizon 3 demo indirdim. Oyun gayet güzel ama tamamını oynayamıyorum. İnternetten crack indirip kursam bilgisayara virüs veya madencilik virüsü girer mi ya da herhangi bir zararı olur mu bilgisayara? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. @Recep Baltaş

Torrent zararlı değildir, crack veya oyun indirme aracı olarak görmeyin.
Genel bir görüş belirtemeyiz fakat crack içine bu tür zararlıları gömebiliyorlar. Önermiyorum.

Zararlı yazılımlar görülebiliyor korsan yazılımlar içinde. Zararlı yazılım olmasa bile yeniden etkinleştirme yapan korsan yazılımlar sistemi yavaşlatabiliyor.

Korsan kullanıyorsan Kaspersky veya ESET-NOD32 kullan evet bilgisayara zarar verebilir keyloggerdan tut rootkite kadar her şey bulaşabilir o yüzden sağlam bir antivirüsün olmalı.

Vermiyorsan oynama. Benim de istediğim bilgisayar çok pahalı, o kadar para vermek saçma geliyor. Gidip bir teknoloji mağazasından çalmam mı gerekiyor?

Ne alaka param yok oynamicak mıyım ben bune biçim düşünce hayat sadece parası olanlara değil gidip 300 lira veriçeğime crak indiririm daha iyi mesela God of War.

Yeni konular

Geri
Yukarı