Torrent Windows 10 Mavi Ekran Hatası

kesiq

Hectopat
Daha fazla  
Torrent'i acık bıraktıgımda mavi ekran geliyor. Bazen de oyundayken durduk yere. Yeni aldım bilgisayarı. Ekran kartı ve Windows 10 güncel. Tum her sey guncel.
Minidump dosyası: Minidump.rar

Bilgisayarın özellikleri;

• ASUS X550JX CORE
  • İ7 4720HQ 2.6GHZ Turbo ile 3.6
  • 12GB RAM
  • 1TB HDD 5400 RPM
  • 2 GB Nvdia GTX 950m

yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

Aslında önce Avira'yı kaldırıp deneyin sonuca bakalım.
avirayı kuralı 1 hafta oluyor bu sorun 3 haftadır var. aviradan once asusla gelen mcafree vardı. bilgisayarı aldım torrent kurdum ondan beridir bu mavı ekran gelıyor avastı kaldırdim avirayida kaldırdım denedim yine verdi

Son düzenleme:
Aşağıdaki sürücüyü indir. Mevcut kablosuz ağ bağdaştırıcısını denetim masası program kaldırdan kaldırıp bilgisayarı yeniden başlat. İndirdiğin dosyayı bir klasöre çıkart. Aygıt yöneticisini açıp kablosuz ağ bağdaştırıcısına sağ tıkla Sürücü yazılımını güncelleştir > Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara > Gözat seç ve klasör yolunu göstererek güncelleştir.

http://download.windowsupdate.com/d..._f40f89fbf1f54856c7f2b165f581c042f506bc99.cab

Aşağıdaki sürücüyü indir. Mevcut kablosuz ağ bağdaştırıcısını denetim masası program kaldırdan kaldırıp bilgisayarı yeniden başlat. İndirdiğin dosyayı bir klasöre çıkart. Aygıt yöneticisini açıp kablosuz ağ bağdaştırıcısına sağ tıkla Sürücü yazılımını güncelleştir > Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara > Gözat seç ve klasör yolunu göstererek güncelleştir.

http://download.windowsupdate.com/d..._f40f89fbf1f54856c7f2b165f581c042f506bc99.cab
bradcomu denetim masasında silince aygıt yöneticisinde gözümüyor o yuzdende dediğinizi yapamadım

Bilgisayarı yeniden başlattığını farzediyorum. Aygıt yöneticisini açıp donanım değişikliklerini tara tıklatın. Donanım bulunduktan sonra anlattığım şekilde güncelleştirmeyi yapın.

Bir süre torrent yazılımı kullanmadan hata oluşup oluşmadığını deneyin. Hata oluşursa yeni döküm dosyasını paylaşın.
yurtta kalıyorum 1 haftadır torrent hiç kullanmadım hiç açmadımda hata hıc gelmedı bugun eve geldım torrentten birşey ındırıcektım mavı ekran verdı yıne.AID64 filan hiç mi hata cıkmadı neden kaynaklandıgı ile ilgili

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı