Torrent'ten alınan güvenlik uyarısı

Carolina Moon

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Normalde torrente karşı biriyimdir ama son zamanlarda eski filmlere merak saldım bundan dolayı çoğu filmi bulamadığımdan dolayı torrent kullanmak zorunda kaldım. Bugün indirdiğim bir dosya sonrasında şu şekilde bir uyarı aldım. Bu tarz konularda da biraz endişeli olduğum için size danışmak istedim. Uyarıdan sonra daha fazla bilgi al seçeneğine tıkladığımda uTorrent Pro sürüme yükseltme ekranı çıkıyor. Şimdi de Kaspersky Free sürümü üzerinden tam tarama yaptım ve herhangi bir tehdit bulamadı. Acaba bu uyarı tamamen pro sürüm için reklam tarzı bir şey mi yoksa ciddiye mi almalıyım?
1612476961516.png

Merhabalar, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Normalde torrente karşı biriyimdir ama son zamanlarda eski filmlere merak saldım bundan dolayı çoğu filmi bulamadığımdan dolayı torrent kullanmak zorunda kaldım. Bugün indirdiğim bir dosya sonrasında şu şekilde bir uyarı aldım. Bu tarz konularda da biraz endişeli olduğum için size danışmak istedim. Uyarıdan sonra daha fazla bilgi al seçeneğine tıkladığımda uTorrent Pro sürüme yükseltme ekranı çıkıyor. Şimdi de Kaspersky Free sürümü üzerinden tam tarama yaptım ve herhangi bir tehdit bulamadı. Acaba bu uyarı tamamen Pro sürüm için reklam tarzı bir şey mi yoksa ciddiye mi almalıyım?Eki Görüntüle 866482

Hocam korkmanıza gerek yok hani genellikle torrenten virüslü dosya çıkıyor kapatabilirsiniz o sekmeyi sorun çıkmaz :D hocam kusura bakmayın ama okurken bayağı bayağı sesli güldüm :D

Merhabalar, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Normalde torrente karşı biriyimdir ama son zamanlarda eski filmlere merak saldım bundan dolayı çoğu filmi bulamadığımdan dolayı torrent kullanmak zorunda kaldım. Bugün indirdiğim bir dosya sonrasında şu şekilde bir uyarı aldım. Bu tarz konularda da biraz endişeli olduğum için size danışmak istedim. Uyarıdan sonra daha fazla bilgi al seçeneğine tıkladığımda uTorrent Pro sürüme yükseltme ekranı çıkıyor. Şimdi de Kaspersky Free sürümü üzerinden tam tarama yaptım ve herhangi bir tehdit bulamadı. Acaba bu uyarı tamamen Pro sürüm için reklam tarzı bir şey mi yoksa ciddiye mi almalıyım?Eki Görüntüle 866482

Evet virüs girdi siz tarama yapıp silin ve torrent indirmeyin.

Sorunuzla alakasız ama Norton antivirüs programı yanılmıyorsam 60TL yıllık ücreti vardı, sistemi de kastırmıyor ayrıca. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı