TOS Ücretsiz Oynamak

Lee Van Cleef

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım Town of Salem oyununu tarayıcıdan ücretsiz oynuyor ama ben oynayamıyorum. 5$ gibi fiyat veriyor. Nasıl ücretsiz oynarım veya tek çare Steam'den 10₺ vermek mi?

Kayıt olup internet tarayıcı üzerinden oynayabilirsin. Siteye girince Adobe flash player yazısına tıklayıp Chrome çıkardığı etkinleştirmeyi yapman yeterlidir.
Uzun vadede oyun Unity alt yapısına geçecek. O zaman tamamen Steam üzerinden oynanabilir. O konuda pek bilgim yok.

Kayıt olup internet tarayıcı üzerinden oynayabilirsin. Siteye girince Adobe flash player yazısına tıklayıp Chrome çıkardığı etkinleştirmeyi yapman yeterlidir.
Uzun vadede oyun Unity alt yapısına geçecek. O zaman tamamen Steam üzerinden oynanabilir. O konuda pek bilgim yok.
Facebook ile giriş yaptım. Play dedikten sonra 2tane seçenek çıktı paralı galiba.

Şuan için yeni kayıtlara paralı. Eski hesap varsa anca oynayabilirsin. Veya Steam'dan 10 liraya satın alacaksın. İndirim bekleyip 5 liraya da alabilirsin.

Google Play dan indirip reklam izleyerek oynayabilirsiniz yada 10TL ödeyerek oynarsınız fakat türk serverinde hayır yok.

Bir kaç ay öncesinde saçma bir şekilde bot saldırısına uğradı TOS. Tüm oyunlar neredeyse botlar tarafından istila edildiğinden dolayı kimse kaliteli bir oyun oynayamıyordu. BlankMediaGames en son çare olarak oyunu paralı yaptı maalesef. Eğer daha önceden hesabınız var ise girip oynayabilirsiniz, yoksa Steamden almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı