Toshiba A500-19w ile Yosemite başarılı kurulum

dr_gncr

Hectopat
Daha fazla  
Forumdaki tüm arkadaşlara ve rehberi hazırlayanlara teşekkür ederim..

Toshiba A500-19w ile yosemite 10.10 kurulumunu başarılı olarak gerçekleştirdim..

Kurulum yapacak arkadaşlara tavsiyeler:
Wifi için ToledaARPT.Kext yükleyin gerçekten işe yarıyor..
Donanımınızın bilgilerini SystemInfo programı ile görebilir hangi kext'lerin uygun olduğunu <olarila.com/kexts> sitesinden kontrol edebilirsiniz. (biraz kafanız karışabilir ama olsun)

Kullanım için:
Facetime ve imessage çalışmıyor.. bilginiz olsun.. ancak ben skype kullandığım için onu yükledim...
keynote, pages yok. bulmaya çalışıyorum.. office365 lisansı var onu kullanmayı planlıyorum.

fırsat bulursam izlenimlerimi yazmaya devam ederim..
Ufak bi not (dün maveriks yüklemiştim ama yosemite bambaşka.. :)
teşekkürler...

Oncelikle hayirlisi olsun usta. Bende de ayni model laptop mevcut 10.9.5 mavericks yukledim ancak ne ekran kartini okutabildim ne wifi adaptörunu okutabildim ne de ses kartini okutabildim.Kextlerinide bulamadim ve bilgisayari bir turlu usbsiz calistirmayi basaramadim bu konularda biraz cahillim bana 10.10 yosemite icin bios ayarlarini kext linklerini ve yosemiteyi indirmem icin link atar misin kisaca bana yardimci olur musun?Simdiden tesekkurler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı