Toshiba A500-19W virtual box ile iAtkos ml2 kurarken yeniden başlatma sorunu

Mehmet Zahit

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese kolay gelsin. Toshiba sattelite a500-19w laptopum var. Özellikleri, 4 gb ram, 380 gb hdd, nvidia geforce 230m ekran kartı, intel core 2 duo islemci, anakartima bakmayi denedim ama kimligi bilinmiyor yaziyor o yuzden bilmiyorum. Recep bey'in toshiba laptopa hackintosh kurmasindan esinlenerek kurmayi denedim. Oncelikle iatkos ml2'yi indirdim daha sonra virtual box'dan sanal bilgisayara mac'i kurdum. Sonra 16 gb sandisk marka flash bellegi ntfs olarak bicimlendirdim ve icine ml2 dosyalarini attim. Sonra sanal bilgisayara ml2 dosyalarini kopyaladim ve videodaki gibi disk izlencesine girdim ve flash bellegi boluntulemeye koyuldum ancak boluntuleme tam bitmisti ki sanal bilgisayardan kapatma uyarisi aldim, sanal bilgisayari bastan baslattim tekrar flash bellegi okutmak istedigim anda tekrar tekrar sanal bilgisayarda bastan baslatma uyarisi aldim. Sonra ayni islemi toshiba 8 gb flash bellekle denedim ama yine ayni hata ile karsilastim. Su an iki flash bellegi de windows 7 de gormuyor. Sanal bilgisayara okuttugum anda yeniden baslatma uyarisi aliyorum. Mac'i bilgisayarima asiri derecede kurmak istiyorum lutfen yardim edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı