Toshiba bilgisayarda Roblox açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

gece avcısı

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben gece avcısı Toshiba Pro bir bilgisayarım var. Çok eski 10 11 yıllık. Yakın zamanda bilgisayarı sıfırladım ve her şey gitti. Bunu bir sorunum olduğu için yaptım. Eve sorun gitti. Simdi herkesin bildiği üzere Roblox adında bir oyun var ve ben çok seviyorum. Bilgisayarımı sıfırladıktan sonra bu oyunu indirdim ve denemedim. O günlerde hesaba falan giris yapmadım. Aradan 1 2 3 gün geçti ve oyunu açtığımda Roblox yazısı geliyor 4 saniye falan sonra hemen kapanıyor. Aygıt yöneticisine bile ulasmıyor Xbox ağı ternedo uygun bulunamıyor diyor bu çoklu oyunculu oyunları oynamama engel olabilirmis oyunu Microsoft Store üzerinden indirdim. Ve artık hiç oynayamıyorum bunun için bana yardımcı olur musunuz?

Roblox gibi oyunlar internet explorer istiyor. Herhangi bir nedenden dolayı internet explorer kapatılmış, devredışı bırakılmış olabilir. İndirdiğiniz isoda silinmiş de olabilir. Explorerı aktif etmeyi ya da explorer kapatılmamış iso bulmayı deneyin

Merhaba. Ben gece avcısı Toshiba Pro bir bilgisayarım var. Çok eski 10 11 yıllık. Yakın zamanda bilgisayarı sıfırladım ve her şey gitti. Bunu bir sorunum olduğu için yaptım. Eve sorun gitti. Simdi herkesin bildiği üzere Roblox adında bir oyun var ve ben çok seviyorum. Bilgisayarımı sıfırladıktan sonra bu oyunu indirdim ve denemedim. O günlerde hesaba falan giris yapmadım. Aradan 1 2 3 gün geçti ve oyunu açtığımda Roblox yazısı geliyor 4 saniye falan sonra hemen kapanıyor. Aygıt yöneticisine bile ulasmıyor Xbox ağı ternedo uygun bulunamıyor diyor bu çoklu oyunculu oyunları oynamama engel olabilirmis oyunu Microsoft Store üzerinden indirdim. Ve artık hiç oynayamıyorum bunun için bana yardımcı olur musunuz?
Görev yöneticisinde açık ise kapatıp dener misin?

Roblox gibi oyunlar Internet Explorer istiyor. Herhangi bir nedenden dolayı Internet Explorer kapatılmış, devre dışı bırakılmış olabilir. İndirdiğiniz ISO'da silinmiş de olabilir. Explorer'ı aktif etmeyi ya da Explorer kapatılmamış ISO bulmayı deneyin

Bunu nasıl yapabilirim?

Görev yöneticisinde açık ise kapatıp dener misin?

Maalesef değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı