Satılık TOSHİBA L850D-131 Satılık

Cem Güner

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Ürün kodunu üstte belirtitğim laptopu satmayı düşünüyorum ama tam olarak ne kadar eder hiç bi fikrim yok bana ederini söyleye bilir misiniz?
Bu arada laptopun garantisi yeni bitti.
Laptop.jpg
Laptop2.jpg

**ÖZELİKLER

İşlemciAMD Dört Çekirdekli İşlemci A10-4600M APU | Saat hızı : 2,3 / 3,2 GHz Turbo | 2. seviye önbellek : 4 MB
İşletim SistemiWindows® 8 64 bit Single (Türkçe-İngilizce)
Sistem Hafızası8 GB (4 GB + 4 GB) | Maksimum genişleme : 16 GB | Teknoloji : DDR3L RAM (1,600 MHz)
Sabit Disk750 GB
Optik SürücüDVD Super Multi (Çift Katmanlı) sürücüsü // Uyumluluk : CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-R(DL), DVD-RW, DVD+R, DVD+R(DL), DVD+RW, DVD-RAM Maksimum hız : Okuma: 24x CD-ROM, 8x DVD-ROM/ Yazma: 24x CD-R, 4x CD-RW, 10x HS CD-RW, 24x US CD-RW, 8x DVD-R, 6x DVD-R (Çift Katmanlı), 6x DVD-RW, 8x DVD+R, 6x DVD+R (Çift Katmanlı), 8x DVD+RW, 5x DVD-RAM
Ekran15.6" | LED geri aydınlatmalı Toshiba TruBrite® WXGA TFT Yüksek parlaklıkta ekran
Dahili Ekran Çözünürlüğü1.366 x 768
Harici Ekran ÇözünürlüğüMaksimum çözünürlük : 2.048 x 1.536, Maksimum yenileme hızı : 100 Hz, Maksimum yenileme hızında titreşimsiz çözünürlük : 1.600 x 1.200
Arabirimler1 × harici monitör , 1 × RJ-45 , 1 × harici mikrofon , 1 × kulaklık (stereo) , 1 × Çoklu Kart Okuyucu , 1 × Kapalı Konumda Şarj özelliğini destekleyen USB 2.0 , 2 × USB 3.0 , 1 × 1080p sinyal biçimini destekleyen HDMI çıkışı , 1 × dahili mikrofon özelliğine sahip entegre 1.0 MP HD Web Kamerası (1.280 x 800) (L850/L855)
Genişleme2 x memory yuvaları
Kablosuz İletişimAğ Desteği : 802.11b/g/n, Kablosuz Teknoloji : Bluetooth® 4.0
Kablolu İletişimEthernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX
Dahili Ses SistemiDesteklenen ses biçimi : 24-bit stereo, Hoparlörler : Toshiba Bass Özelliği Geliştirilmiş Ses Sistemi ve dahili stereo hoparlörler
Klavye102 tuş, Windows tuşları. İlave özellikler : Standart sayısal tuş takımı
İşaret AygıtıÇoklu Dokunmatik Kontrole Sahip Touch Pad
BataryaTeknoloji : Lithium-ion, Maksimum ömür : En fazla 6s00dk (Mobile Mark™ 2007)
Güç Kaynağı TürüDünya genelinde kullanım için otomatik algılamalı AC adaptör (100/240 V)
Fiziksel BoyutlarAğırlık : 2,30 kg | G x U x Y : 380.0 x 242.0 x 33.52 mm
Garanti2 Yıl Garanti
Ürünle Gelen AksesuarAC adaptör
Kurulu YazılımlarSkype , Windows Live Temel Parçalar , Toshiba Video Player , Bu bilgisayarda, Microsoft ® Word ve Excel in reklam içeren ve sınırlı işlevlere sahip olan sürümleri bulunur. Microsoft ® Office 2010 u satın alarak bilgisayara önceden yüklenmiş olan tam özellikli paketi etkinleştirin , Nero KwikMedia , Nero BackItUp & Burn Autobackup , Toshiba Eco Utility ™ , Toshiba PC Health Monitor , Toshiba TEMPRO (en son Toshiba yazılım güncellemeleri için dizüstü bilgisayarınızı kontrol eder) , Toshiba Web Kamera Uygulaması , Toshiba Recovery Media Creator , WildTangent Oyun Konsolu , Toshiba Disc Creator (C/L855)
Toshiba Easy MediaSRS Premium Sound HD™ , HDMI çıkışı , Dahili 1 MP HD Web Kamerası & Mikrofonu , Bluetooth® 4.0 , 2x USB 3.0 , Güç tasarrufu sağlayan Eco Yardımcı Programı , Fonksiyonel Touch Pad (L850/855)
Güvenlik ÖzellikleriKullanıcı parolası , Kensington Kablo Kilidi yuvası , Gözetmen parolası , İstek üzerine HDD parolası
Farklı ÖzelliklerSM BIOS uyumlu HD Ses desteği
Ekran KartıAMD Radeon™ HD 7660G + 7610M Çift Grafik kartı / Bellek kapasitesi: 1.024 MB ayrılmış VRAM / Kullanılabilir grafik belleği HyperMemory™ teknolojisi sayesinde 5.107 MB a kadar arttırılabilir (8 GB sistem belleği ve önceden yüklenmiş 64 bit işletim sistemiyle birlikte) / Bağlı veri yolu: PCI Express®
[TBODY] [/TBODY]

Kardeşim aynı laptop bende de var çok sıkıntılı bir laptop neredeyse bütün oyunları desteklemiyor (çift ekran kartı olduğu için) sürekli güç gelip gidiyor. Sıfırını 1400 TL'ye aldım, ikinci eli 700-750 TL arasıdır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı