Toshiba laptop aniden kapanıyor

Ryrel

Decapat
Daha fazla  
Elimde Toshiba dizüstü var. 10dk 15dk veya maksimum 20dk sonra kendine kendine kapanıyor. Çalışırken anında kapanıyor. Ekran siyah PC stop ardından açma tuşuna basınca da açılıyor hemen sanki sorun yokmuş gibi. Sizce neden oluyor bu çözemedim ben?
Sıcaklık değerlerinden ekran kaydı (PC açılıp sadece masaüstünde sabit beklenilip alınan değerlerdir)

20220408_212826.jpg

20220408_213613.jpg

20220408_213618.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Toshiba dizüstü var. 10dk 15dk veya maksimum 20dk sonra kendine kendine kapanıyor. Çalışırken anında kapanıyor. Ekran siyah PC stop ardından açma tuşuna basınca da açılıyor hemen sanki sorun yokmuş gibi. Sizce neden oluyor bu çözemedim ben?
Sıcaklık değerlerinden ekran kaydı (PC açılıp sadece masaüstünde sabit beklenilip alınan değerlerdir)

Eki Görüntüle 1353653

Eki Görüntüle 1353652

Eki Görüntüle 1353651

Prime95 ile yük bindirip sıcaklık paylaşır mısınız?

Aklıma direkt batarya geldi. Bendede Toshiba var batarya pil yüzdesi bi anda düşüyor hızlı yükseliyor kafasina göre takılıyor. Sendede olabilir bi anda batarya bitip kapanıyor olabilir.

Aklıma direkt batarya geldi. Bende de Toshiba var batarya pil yüzdesi bir anda düşüyor hızlı yükseliyor kafasina göre takılıyor. Sende de olabilir bir anda batarya bitip kapanıyor olabilir.

Batarya zaten arızalı şarjda olmadan kullanılamıyor sarjdada aniden kapanıyor zaten.

Eki Görüntüle 1353653

Eki Görüntüle 1353652

Eki Görüntüle 1353651
Bende toshiba satellite model laptop vardı. Dediğin gibi bazen durduk yerde kapanırdı ardından açmaya çalışınca da açılırdı. Batarya ile alakalı olmasının yanında yazılım ile ilgili bir sorun olma ihtimali yüksek ama format attığım zaman kapanmalar olmuyordu ilerleyen zamanlarda kapanmaya başlıyordu. Belki de disk ile ilgili bir sorunda olabilir.

Eki Görüntüle 1353653

Eki Görüntüle 1353652

Eki Görüntüle 1353651

Buyuk ihimalle bakım yaptırmadıgınızdan olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı