Toshiba laptop format sonrası açılmıyor

Ruhkapan

Decapat
Daha fazla  
Laptopa bugün format attım ancak ekranı kırık diye hard diskini çıkarıp başka bir bilgisayarda format attım. O bilgisayarda açıldı ancak laptopa geri takınca laptopta ekranda ufak mavi bir hata verdi. Kırık diye göremedim hard disk ve RAM'ları çıkarıp taktım şimdi ekran hiç açılmıyor ancak laptop açılıyor.
Windows 8.1 yaptım Windows 10'du.

RAM tam oturmamış olabilir, başka bir slotta deneyebilir misiniz? Bir de klavye veya mouse varsa güç geliyor mu onlara?

Güç geliyor klavye mouse ışıkları yanıyor ancak PC'nin üstünde 3 ışık var nornalde biri batarya diğeri şarj son olarak Wi-Fi sanırım Wi-Fi olan yanmıyor RAM'ları hemen deneyeceğim.

RAM tam oturmamış olabilir, başka bir slotta deneyebilir misiniz? Bir de klavye veya mouse varsa güç geliyor mu onlara?

RAM'ı değiştirdim PC çaılştı ancak hâlâ hata var ve açılmıyor 5 10 dk sonra kapanıyor hiçbir tuş işe yaramıyor ekran kırık hata ne göremiyorum fotoğraf geliyor

Dosya Ekleri

• IMG_20210705_212826.jpg
    IMG_20210705_212826.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Güç geliyor klavye mouse ışıkları yanıyor ancak PC'nin üstünde 3 ışık var nornalde biri batarya diğeri şarj son olarak Wi-Fi sanırım Wi-Fi olan yanmıyor RAM'ları hemen deneyeceğim.

RAM'ı değiştirdim PC çaılştı ancak hâlâ hata var ve açılmıyor 5 10 dk sonra kapanıyor hiçbir tuş işe yaramıyor ekran kırık hata ne göremiyorum fotoğraf geliyor
Hocam PC Allah'a emanet sizin. Yüksek ihtimal boot ekranında kalıyor, yani diski seçeceğiniz ekranda. Paneli değiştirtin veya değiştirin.

Hocam PC Allah'a emanet sizin. Yüksek ihtimal Boot ekranında kalıyor, yani diski seçeceğiniz ekranda. Paneli değiştirtin veya değiştirin.

Peki ekran soketini çıkarıp harici monitör bağlasam düzelir mi? Önceden de öyle kullanıyordum. Ancak soketi hiç çıkarmadım. Monitörde ekran gözükürse hatayı öyle söyleyebilirim size.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı