Toshiba OCZ TR 200 vs Samsung Evo 860

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Samsung en iyilerinden biridir.
Toshiba da öyle.
Ayrıca bir SSD'yi kullanırken sistemin kasmaması, ürünün iyi olduğunu gistermez.
Nasıl?
DRAM içermeyen ve sorunlu bir model TR200. Değil 860 EVO, piyasadaki DRAM içermeyen çoğu SSD’lerden de kötü bir model.
Kanıt gösteriniz o zaman.
TR200 kronik sorunlu bir model. Isınma, hız düşmesi ve sağlık düşmesi sorunları görülüyor. Önermiyorum. 860 Evo ise SATA SSD'ler arasında ilk üçte diyebilirim.
Toshiba da ilk üçteymiş.
kendisi ısrarla TR200'ün daha iyi olduğunu iddia etti.
Öyle çünkü.
Benim bildiğim Toshiba donanım dünyasında en f/p ürünleri üreten firmadır. Yanlışsam düzeltin lütfen.

Kanıt istiyorsan forumda araştır. Cevabını bildiğin soruyu neden soruyorsun o zaman? TR200 al biz etkisiz elemanız sana göre.
Kardeşim siz yanlış düşünüyorsunuz.
TR 200 dünya çapında kendini ispatlamış mükemmel ötesi bir SSD'dir.
Bir devri kapatıp ötekini açmıştır.
Zaten donanım dünyasının en büyük tartışmalarından biri de TR 200 vs Evo 860.

Gülmemek için kendimi zor tutuyorum.
TR200 dünya çapında kendini ispatlamış mükemmel ötesi bir SSD'dir.
Lütfen bunun global çapta yapılmış incelemelerini gösterin.
Zaten donanım dünyasının en büyük tartışmalarından biri de "TR200 vs 860 EVO".
Lütfen "dünyanın en büyük" tartışmasını yaratan "TR200 vs 860 EVO" konusunu gösterin.

Koyduğunuz imzaya baktıktan sonra insanlar sizin ne tür birisi olduğunuzu o kadar rahat anlıyor ki.

Şu an seninle ciddi bir tartışma içine dahi girmeyip ''he'' deyip geçeceğim sadece. Samsung kötü, TR200 daha iyi, sana hak veriyorum. Samsung önerenler, lütfen forumdan çıkıp gidin ve tekrar da geri dönmeyin. (!)

Çok ağır konuşasım var ama dediğim gibi takmayıp geçeceğim konuyu. Gerçek adı kara liste olan ama benim farklı adlandırdığım listeye siz de hoş geldiniz, göz ardı butonunu kullanarak sizi de oraya ekliyorum, esen kalın.

Güzel ironiymiş iyi günler dilerim size.
Ne?

Lütfen "dünyanın en büyük" tartışmasını yaratan "TR200 vs 860 EVO" konusunu gösterin.
Bu konu işte kardeşim.

Bu konu işte kardeşim.

Bütün TR 200’leri önünüze getirip eşek gibi anırtsak yine kesmez. Kötü bir troll denemesi yapıyorsunuz ya da daha ciddi problemleriniz vardır.

İki parmağı tuşa basan herkes o yorumlarda söylenenleri araştırır ve cevabını öğrenir zaten. :D İlkokul 3. Sınıf sıra arkadaşınla iddiaya mı girdin nedir bu inat. :D

Bütün TR 200’leri önünüze getirip eşek gibi anırtsak yine kesmez. Kötü bir troll denemesi ya da daha kötüsü problemleriniz vardır.

İki parmağı tuşa basan herkes o yorumlarda söylenenleri araştırır ve cevabını öğrenir zaten. :D İlkokul 3. Sınıf sıra arkadaşınla iddiaya mı girdin nedir bu inat. :D
Kardeşim bilgiden önce bilgiyi nasıl aktardığın önemlidir.
Üslubuna dikkat et. Dünyanın en büyük tartışma konularından biri üzerine açılmış bu konuya denk gelip "saçma sapan" yorumlar atıyorsunuz. Bu troll'lük nedir? Ya doğru düzgün bilgi verin ya da yazmayın buraya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı