Toshiba P300 1 TB HDD İncelemesi

Merhabalar, yanlış anlaşılmasın ama o Avrupa Depo olayı tamamen yalan. Ürünler Amazon.de'den geliyor. Kendi servislerine de bu durumu kabul ettirdim. Kutulamaları yine iyi, amazon.com.tr ne kadar sevsem de, ilk açıldığında 2 TB Segate Barracuda 7200 RPM 247 liraydı. Alanlara koli içerisinde köpüksüz sadece HDD'yi atmışlar .

HDD'yi atmışlar.
Olabilir de olmayabilir de bir fikrim yok. Ben işimi görüp görmediğine bakarım. Bugün Sata kablosu ayarladım. HD Tune Pro ve CrystalDiskMark ile benchmark testlerini yaptım. Değerler normal. Çok aşırı yükte biraz ses çıkarıyor ama normal. Eski bir kasa kullanıyorum kapakları açık falan ondan duymuş olabilirim. Yeni kasaya geçtiğimde onu da duyacağımı sanmıyorum.

Tabii ki, ben de öyle yaparım. Keşke o zaman alsaydım, 2 TB için çok iyi bir fiyattaydı. Aldıktan sonra daha iyi olmaları için mail atardım. Bu arada, harddiskinizi güle güle kullanın.

Hayırlı olsun. İlk 4 maddede yazanlar normaldir. Oem parça olarak alınıyor çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…