Toshiba P300 için uzun kullanım sonrası deneyimim

Toshiba yine Toshiba olduğunu bize hatırlattı. Daha 1 yılı dolmayan 2TB Toshiba P300 model harddiskim kafa sesi ile başladı ve 20 dakika sistem açık durunca kilitlenmeye (bu sırada disk kullanimi %100 genelde) başladı.

IMG_20180317_233441_257.jpg

Toshiba yine Toshiba olduğunu bize hatırlattı. Daha 1 yılı dolmayan 2TB Toshiba P300 model harddiskim kafa sesi ile başladı ve 20 dakika sistem açık durunca kilitlenmeye (bu sırada disk kullanimi %100 genelde) başladı.

Eki Görüntüle 287242

Eki Görüntüle 287413

@Umutciiftci al bi' de burdan yak, adam akıllı kullanmadığım Barracuda son günlerini yaşıyor.

Bu testleri hangi programla yaptınız. Bende 3 TB olanını almayı düşünüyordum şuan vazgeçtim. En iyisi SSD alacaksın 500 GB sürekli oynadığın oyunları yükleyeceksin.

Bu testleri hangi programla yaptınız. Bende 3 TB olanını almayı düşünüyordum şuan vazgeçtim. En iyisi SSD alacaksın 500 GB sürekli oynadığın oyunları yükleyeceksin.
SSD'ler de yazmaya pek dayanıklı değil... Hele elektrik kesintilerine...

Şu an en sağlamı hala HDD'ler.

HDD Sentinel ve HD Tune kullanıyorum ben. Kendi kontrolümü kendim yaparım diyorsanız ikincisini kullanın. Diğeri arkaplanda çalışan cinsten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı