Toshiba P300 Açılırken ve Kapanırken Gelen Ses

RedComandante

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar.

P300 Diskini aldıktan sonra eski hasarlı WD marka diskimi biçimlendirip sökerek, temiz bir kurulum yapmadan önce P300 diskimin montajını yaptım ve ardından Windows kurulumunu gerçekleştirdim. Fakat asıl sorun açılırken ve kapanırken gelen seslerde, CrystalDiskInfo (Sağlık durumu iyi) ve HD Tune (Bütün sektörler yeşil) taramalarında her şey olması gerektiği gibiydi.

Açılırken gelen ses:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kapanırken gelen ses:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linkleri tam olarak sesin geldiği yerden duyulacak şekilde ayarladım, tıklar tıklamaz sesi duyabilirsiniz.
Bu sesler normal mi yoksa diskin çalışırken çıkardığı sıradan sesler mi? Benim bildiğim tek şey disklerin okurken ve yazarken ses çıkarmaları açılırken veya kapanırken Tak Tuk sesleri değil.

Şimdiden herkese teşekkürler.
İki sene geçmiş aradan, HDD'nin durumu gayet iyi ve hiç bir sıkıntısı yok. P300 modelinin çalışma prensibi böyle.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı