Toshiba P300 HDD nasıldır?

Little Doge

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Bu modeli oldukça merak ediyorum. Sanırım kutulu modelleri kalmadı, statik poşet içinde satılıyor.

Toshiba P300'ün diğer HDD'lere göre çok sesli olduğu, diskin bazı kişilerde kökten bozulduğu gibi söylentiler var.

Toshiba P300 kullanıcıları memnun mu? Deneyimlerinizi merak ediyorum.

Selam iyi gunler 1.5 yıldır kullanıyorum bayağı basarili sanal gerceklik gozlugunde ya da 200 GB'lik oyunlarda kullanıyorum tavsiye ederim su ana kadar bir sıkıntı yasamadim RTX 3070 ile oyunlari oynuyorum ve butun oyunlar P300 HDD'ye yuklu rahatlikla alabilirsiniz. ama 2tb oneririm otekilerde sikinti oldugunu yazmis arkadaslar hiz dusmesi oluyormus heralde

Toshiba HDD olarak WD ve Seaglate'ye göre daha kalitesizdir. P300 çıkana kadar hiç bir mekanik diskini tavsiye etmiyorduk. Ki ben P300'e halen güvenmiyorum. WD10EZEX modelini tavsiye ederim 5 yıldır kullanıyorum tık demedi.

Selam iyi gunler 1.5 yıldır kullanıyorum bayağı basarili sanal gerceklik gozlugunde ya da 200 GB'lik oyunlarda kullanıyorum tavsiye ederim su ana kadar bir sıkıntı yasamadim RTX 3070 ile oyunlari oynuyorum ve butun oyunlar P300 HDD'ye yuklu rahatlikla alabilirsiniz. ama 2tb oneririm otekilerde sikinti oldugunu yazmis arkadaslar hiz dusmesi oluyormus heralde
Vala 1 senedir kullanıyorum memnunum HDD konusunda Japon'lara güvenirim.
Ses konusunda ne diyorsunuz? Bazen olsa da rahatsız edebiliyormuş. Ben gece sessiz ortamda kullanacağım için sesi önemli.

Toshiba HDD olarak WD ve Seaglate'ye göre daha kalitesizdir. P300 çıkana kadar hiç bir mekanik diskini tavsiye etmiyorduk. Ki ben P300'e halen güvenmiyorum. WD10EZEX modelini tavsiye ederim 5 yıldır kullanıyorum tık demedi.
9 yıldır bir HDD için türlü türlü zor şartlarda kullanmama rağmen Toshiba diskim %100 sağlıkta ve sıfır hata ile çalışmaya devam ediyor. Diğer markalarda durum nasıldır bilemem ancak kendi adıma Toshiba'yı yabana atmam.

Ses konusunda ne diyorsunuz? Bazen olsa da rahatsız edebiliyormuş. Ben gece sessiz ortamda kullanacağım için sesi önemli.

Vala titreşimi var hocam kulaklık takılı olduğu için hissedemiyorum ama bazen masaya çok inceden titreşim verdiğini hissediyorum ses konusu normal bence.

Geri
Yukarı