Toshiba Qosmio f60-10v Alarak Çok Mu Kötü Bir Seçim Yaptım?

Oguzkan Demirel

Hectopat
Benim Sorum Şu Olucak Recep Abi Ben Sana E-mailde Attım Ama Cevap Alamadım. Ben Geçen Sene Uygun Fiyata (yani normalde 1960 tı ben 1600ze aldım) Toshiba Qosmio f60-10v dizüstü bilgisayar aldım.

Özellikleri Fena Değil.

» İŞLEMCİ:
Intel Core i5-430M 2.26 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 2.53 GHz.) 3 MB Cache Bellek İşlemci
» RAM:
4 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
» SABİT DİSK:
500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
» EKRAN KARTI:
NVIDIA GeForce GT 330M 1024 MB Ekran Kartı
» İŞLETİM SİSTEMİ:
Microsoft Windows 7 Home Premium Tr-İng (64 Bit)

Bu Özellikleri Var. Ama PCimden Vazgeçemiyorum. Ses Ve Ekran Olarak Toshibanın Çok Güzel Bir Sistemi Var. Diğer Bilgisayarlar Garip Geliyor. Ekonomik Olarak Bunu Alabildim. Abi Sence Bilgisayarım Fiyat/Performans Açısından Çok Mu Kötü? Ben Fazla Single Player Oyunlar Oynamıyorum Genellikle Online Oyun Tarzında Oyunlar Oynuyorum Ama Fikrini Almak İsterim. Sitedeki Diğer Görevli Yada Üye Arkadaşlarda Fikirlerini Söyliyebilir. Recep Abi Umarım Okuyup Cevap Verebilirsin Şimdiden Teşekkürler...

Dizüstü PC'lerin çözünürlüğü düşük olduğu için en yüksek ayarlarda olmasa da oynayabilirsin diye düşünüyorum. Bence gittiği yere kadar kullan, katlanamadığın zaman (kasmaya :D) değiştir.

Çok Fazla Single Player Oynamıyorum Zaten Genellikle Multi Player Oyunları Tercih Ediyorum. Ama Arada Sırada Spor-Yarış-FPS gibi Oyunlarıda Yani Single Oyunlarıda İnsan Oynamak İstiyo :D COD gibi NFS Gibi Felan. Ama Şu Ana Kadar Bir Sorun Yaşamadım. Dediğim Gibi Sırf Ekran Ve Ses Özellikleri İçin Aldım Bide Görünümü Kalitesi.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı