Çözüldü Toshiba Qosmio x70 rastgele mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert YILDIZ

Hectopat
Daha fazla  
Kernel data inpage error hatası alıyorum bu bazen volmgrx.sys oluyor kod olarak bazen spaceport.sys oluyor nedenini bir türlü anlayamıyorum. Yardımcı olur musunuz ?

0xc0000225 hata kodu ve http.sys olarak da aldığım oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerimi tam olarak yapmamışsınız. Yapmadan nasıl sorunu çözebiliriz ? Dolayısı ile sorun devam etmekte. Murat bey'in dediği gibi BIOS güncelleyin. Benim verdiğim gibi de sürücüleri güncelleyin.
Hayır yaptım, hepsini bios zaten güncel görünüyor. Denemiştim onu da, talimatlarınızı sırayla tek tek yaptım.

Mavi ekran da yiyorum donuyorda ama yüzde sıfır da kalıyor. Power tuşu ile kapatmak zorunda kalıyorum. Çok nadir yiyorum artık.

%0'dan sonra en az 1 dk bekleyeceksin o zaman ilerlemezse HDTUNE ile işletim sisteminin kurulduğu diski error scan yapıp healt bölümü ile birlikte resim paylaşın.
Önceden Hdtune ile yapmıştım iki hard diski de, hepsi yeşil çıkmıştı ama yine yaparım. Mavi ekran hatasından sonra ilgilendiğiniz için ikinize de çok teşekkür ederim. Umarım çözülür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı