Toshiba Qosmio X870-14N Neden Çok Pahalı?

Mictlan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür notebook arıyorum. 2 model arasında kaldım ancak tanıdık bir yerden bir toshiba önerdiler ve 3.500 e getirebileceklerini söylediler. Bayağı da övdüler.

Link atayım hemen.
Ben anlamadım bu niye pahalı? Arasında kaldığım 2 model ise şunlar:

Bunu düşünüyordum. Anlamadım toshibayı pahalı yapan ne. Donanımda göz kamaştırmıyor. Bilmediğim bir şey mi var ki acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürün fiyatı gayet normal. Özelliklerini bir daha gözden geçiriniz. Blu-Ray 17.3 ekran 3D ekran bunları hepsi ekstra fiyat demek. Eğer o tanıdığınızın vereceğiz cihaz paylaştığınız cihaz ile aynı ise bende alabilirim. Hatta toplu bir şekilde ürün şuan baktığımda toptancının bana satış fiyatı 7.026 TL.

• 3 boyutlu olması benim için gereksiz.
  • zaten win8 i freedos bile olsa hallederim bir şekilde.
  • açıkçası blu ray ilede pek alakam yok.
Teşekkür ederim. Ben biraz daha araştırayım.

Dikkatli bakın. 2259 dolar yazıyor orada.

Tamam bende diyorum ki 17.3 bir bilgisayar istiyorsanız eğer. Minimum 2500 TL gözden çıkarın. Blu-Ray falan ekleyin, işlemci, ekran kartı, vs ürünleri ekleyin bu fiyata gelmesi normal. Ürünü ben zaten 7.026 Türk Lirasına satın alıyorum distribütör firmadan.

hem ssd 8gb. işlemcisi de 3. nesil. ekran kartısa gtx670m. biraz eski bir model bu sanırım. msi ın 17.3 ekranlısını yani ge70 i alıp 128 gb ssd takarım. oda 3.500 e falan denk gelir. hem mouse ve çantada var. teşekkür ederim bu arada yorumlarınız için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı