Toshiba QOSMIO X870-15F ekran kartı ve işlemci değişir mi?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şuan elimde Toshiba qosmio x870-15f var.
İ7 3630QM işlemci ve Nvdia GTX670M ekran kartı bulunmakta. Bunlari nasıl güncelleyebilirim? 3D modelleme programları kullandıgımdan dolayi yetersiz kaldığı noktalar oluyor. İşlemci ve ekran kartını yükseltebilir miyim ? Yükseltilebilirse max hangi işlemci ve ekran kartına yükseltilebilir? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını değiştirebilirsin.fakat bunu değiştirmen çok mümkün olmayacaktır.internette bazı sitelerde satılan ekran kartları var fakat 700 800 tl civarında.2000 liralık bir cihaza 800 lira verip ekran kartı değiştirmek çok mantıklı değil.istersen elindeki cihazı değiştirip 4.nesil i7 işlemcili gtx 760 m e geçmende fayda var ben kullanıyorum ve gayet memnunum

Qosmio x70 senin için uygun olacaktır.ayrıca ultra hd ekranı ayrı bir keyif

:) Önerin için teşekkürler fakat bir yanlış var galiba ortada. 2000 liralik bir cihaz değil elimdeki. Performansından memnunum fakat kullanım süresini biraz daha uzatmak istiyorum. Yoksa 3000 tl civarinda elden cikarma şansım var zaten.

@Recep Baltaş yardımcı olursanız çok sevinirim.

@yakup kolukırık kardeş kolay gelsin. Sorunun cevabını bulabildin mi?
Ekran kartı ve işlemci değiştirme imkanı var mı sisteminin? Varsa eğer seçenekler ne olabiliyor. Anakart modelini bulamadım ben bu sistemlerin, sen biliyorsan yazar mısın?
Bende x870-14n almayı düşünüyorum.

@yakup kolukırık kardeş kolay gelsin. Sorunun cevabını bulabildin mi?
Ekran kartı ve işlemci değiştirme imkanı var mı sisteminin? Varsa eğer seçenekler ne olabiliyor. Anakart modelini bulamadım ben bu sistemlerin, sen biliyorsan yazar mısın?
Bende x870-14n almayı düşünüyorum.
Değişebiliyor fakat baya masraflı . Türkiyede parçaları bulmak pek mümkün değil. Ben gidip masa üstü topladım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı