TOSHIBA Satellite C855-15F oyun performansı nasıldır?

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
TOSHIBA Satellite C855-15F dizüstü bilgisayarını almayı düşünüyorum. Fiyatı bütçeme tam uygun düşüyor. 1.400 TL altı dizüstü bilgisayarlarla ilgileniyorum. Oyun ağırlıklı alacağım için ekran kartının HD7610M olması bu isteklerim için uygun mudur? Son iki rakamının 6 olması tatmin edici bir seviyede oyun oynayacağımı düşündürüyor. Öte yandan amatör olarak müzikle de ilgileniyorum. Bu dizüstü bilgisayarın ses kartı konusunda da bilgi verebilir misiniz? Yani müzik ve oyun kullanımları için uygun düşer mi diye soracaktım.

1400 TL altı bütçe için iyi bir bilgisayar ama AMD maalesef ekran kartı isimlendirmesi konusunda son zamanlarda iyi bir tablo çizmiyor. HD7610M, NVIDIA tarafında GT525M’e eşit ve bu iki kartın da oyun performansı pek de iç açıcı değil. Eğer alabiliyorsan GT635M ekran kartlı bir ürün al. Ya da tercihen GTX660M ekran kartlı ürünlere yönel.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı